fbpx

Hylton Koormuspüksid

Tootekood: 158-P

Hetke laoseis: 0 tk

Alates:330,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Hylton (Spio) on dünaamiline kompressiooni süsteem, mis pakub stabiilsust ja tuge läbi surve ja reljeefse stimulatsiooni. Hylton tooteid on lihtne kasutada, kerge selga panna ja hooldada. Vastab täpselt kehakujule.

Hylton on disainitud kandmiseks kogu päeva. Hylton riietel on unikaalne disain ja kompressioon.

Aitab parandada tajuhäirete puudujääke kõhu alaosas ja jalaosas; Kombineerides vestiga parandab rühti ja moodustab kolmekordse kompressiooni

Ühekihilisest kangast.

Sensoorsed haired; Autism; Downi sündroom; Ataksia

Suurendab põhiliste lihasgruppide stabiilsust; Parandab tasakaalu; Suurendab tähelepanuvõimet ja osavõtlikust; Annab sensoorset tagasisidet; Parandab lihaste tööd ja toonust; Organiseerib aistingute süsteemi; Suurendab kehatunnetust; Parandab hingamiselundite tööd; Parandab reageerimiskiirust; Vähendab tahtmatuid liigutusi.

Kompressioonpüksid aitavad parandada tajuhäirete puudujääke kõhu alaosas ja jalaosas. Kombineerides vestiga parandab rühti ja moodustab kolmekordse kompressiooni. Ühekihilisest kangast.

  • Sensoorsed haired
  • Autism
  • Downi sündroom
  • Ataksia

Mõõdutabel:

Suurus  Puusa ümbermõõt Pükste pikkus
P45 45 cm 45 cm
P47 47 cm 47,95 cm
P49 49 cm 49,80 cm
P51 51 cm 52,70 cm
P55 55 cm 63,19 cm
P59 59 cm 70,04 cm

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted