fbpx

Jessa 100% looduslikud tampoonid Normal 80tk

Tootekood: 140-09451516

Hetke laoseis: 8 tk

10,16 

8 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Jessa 100% looduslikud tampoonid on loodud keskendudes naiste igakuistele vajadustele, pakkudes mugavust ja kaitset kriitilistel hetkedel. Jessa tampoone iseloomustab nende optimaalne imavus ja kõrgetasemeline kaitse, mis on saavutatud tänu uusimale SoftSilk® tehnoloogiale. See uuenduslik tehnoloogia hõlbustab tampooni sisestamist ja eemaldamist, muutes igakuise hügieenirutiini murevabamaks ja mugavamaks.

Tampooni tuum on valmistatud 100% looduslikust viskoosist, mis tagab suurepärase imavuse, samal ajal kui 100% puuvillast tagasitõmbeniit tagab usaldusväärse ja hügieenilise eemaldamise. Jessa tampoone ümbritseb õrnalt sile vliesümbris, mis koos kitsalt vormitud tipuga tagab lihtsa sisestamise.

Toote eriline turvakanal juhib menstruaalvedeliku otse tampooni südamikku, pakkudes täiendavat lekkekindlust ja suurendades seeläbi kasutaja enesekindlust igapäevastes toimingutes. Lisaks toetab tampooni ainulaadne sooniline struktuur mugavust, muutes selle kandmise peaaegu tundmatuks ja vähendades füüsilist ärritust.

Keskkond ja koostisosad: Jessa on pühendunud keskkonnasõbralikele tootmisviisidele, kasutades 100% looduslikke materjale nagu viskoos ja puuvill, mis on biolagunevad ja pärit jätkusuutlikest allikatest. Jessa tampoone Normal võib kasutada kindlustundega, teades, et need on valmistatud kvaliteetsetest ja keskkonnateadlikest materjalidest.

Kasutajakogemus: Olenemata päevast või tegevusest, Jessa tampoone Normal pakub usaldusväärset kaitset ja mugavust, aidates naistel end oma kehas turvaliselt ja mugavalt tunda. Sobib ideaalselt aktiivse elustiili korral, olgu see siis tööl, spordis või öösel puhates.

Hoolitsege enda eest Jessa tampoone Normal kasutades, mis on loodud toetama teid rasketel hetkedel, tagades turvalisuse ja mugavuse.

Kauplus Aadress Laojääk
Jessa 100% looduslikud tampoonid Normal 80tk

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted