fbpx

Kinesioteip

Tootekood: 22-0180

Hetke laoseis: 1 tk

13,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist
  • TÄIELIK POTENTSIAAL – TAASTU KIIREMINI – TREENI KAUEM. Rehband kvaliteetne kinesioteip on disainitud paranenud koordinatsiooni, lihaste stabiliseerimise, kiirema taastumise ja intensiivsel treeningul lihaste parema funktsioneerimise jaoks.
  • TÄIENENUD TEHNOLOOGIA – Rehband Rx kinesioteip pakub kombinatsiooni mugavusest, sobivusest ja toestusest. Toode on veekindel, lisaks tsingi- ja lateksivaba. Ühte rulli saab kasutada ligikaudu 10 korra jaoks. Võimalik venitada kuni 50%.
  • Kinesioteip aitab mitmetest vigastustest kiiremini taastuda. Seda võib kasutada näiteks sääre, Achilleuse kõõluse, põlve, reie, küünarnuki, õla ja epikondüliidi vigastuste korral.
  • Kui sa oled nagu Rehband, siis sa tahad enda tervisele ainult kõgie paremat. Rehband’i kinesioteip on valmistatud kõrgkvaliteetsest materjalist ning see pakub täielikku mugavust ja toestust. Vali Rehband ning saad aru, miks paljud maailmakuulsad sportlased valivad Rehbandi kinesioteibi, et treenida kõvemini, taastuda kiiremini ja suurendada vastupidavust!

Pikkus 5 meetrit.

 

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted