fbpx

Pedag Hooldusvahendite komplekt

Tootekood: 72-833

Hetke laoseis: 8 tk

7,11 

8 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Niiskustõke jalatsitele. Paremaks hooldamiseks kaasas hari!

Kaitseb vee, mustuse ja määrdumise eest veelgi keskkonnasõbralikuma tehnoloogia abil. Sobib igat tüüpi materjalidele. Hoiab materjali paindliku ja hingavana.

Testige värvipüsivust peidetud alal enne toote kasutamist. Ärge hõõruge jalatsit kui jalatsi pind on veel niiske, laske kuivada. Kasutage toodet regulaarselt, tegemist on värvitu tootega.

Hoiatus!

  • Toode on rõhu all, kuumenemisel võib lõhkeda. Väga tuleohtlik, kahjulik veeorganismidele.
  • Võib põhjustada uimasust, pearinglust, nahaärritust. Hoidke toote pakend või etikett käepärast, juhul kui teie enesetunne halveneb ja teil on vaja konsulteerida oma arstiga.
  • Hoidke toodet lukustatud asendis ning lastele kättesaamatus kohas.
  • Hoidke toodet eemale soojusest, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest lahtistest tulekolletest. Suitsetamine toote läheduses on keelatud. Mitte pihustada toodet leekidesse ega muudesse süüteallikatesse.
  • Vältige aurude ja pritsmete sissehingamist. Kasutage toodet vaid väljas või hea ventilatsiooniga siseruumis. Ilma piisava ventilatsioonita siseruumis on võimalik plahvatavate segude tekkimine.
  • Hoidke toodet eemal otsesest päikesevalgusest. Mitte hoiustada temperatuuril üle 50°C. Ladustage tühja pudelit vastavalt riiklikele eeskirjadele, keelatud on tühja pudeli katki tegemine ja põletamine.

Koostisosad
N-butüülatsetaat, hüdrokarbüül, C6-C7, n-alkaanid, isoalkaanid, tsükloalkaanid, <5% n-heksaan, 2-propaanamiin, isopropülatsetaat.

Kauplus Aadress Laojääk
Pedag Hooldusvahendite komplekt
Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 2
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 2
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 2
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 2
Tartu Tervisekeskus Mõisavahe 34b//34c, Tartu 2
Maardu Tervisemaja Kallasmaa 4/1, Maardu 2

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted