fbpx

Periform+

Tootekood: 85-09-125-3723

Hetke laoseis: 0 tk

33,00 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Naistele uriinipidamatuse leevendamiseks ja ravimiseks mõeldud vaagnasisene lihaste stimulaator ja EMG biotagasiside seade. 

  Vaagnasisene Indikaator. Periform® on vaagnasisese indikaatorina olnud juba üle kolmeteistkümne aasta paljude maailma juhtivate tervishoiuprofessionaalide esimene valik. Järgides ulatusliku kliendiküsitluse tulemusi on Periform®i märkimisväärselt uuendatud, et veelgi parandada selle erakordset teostusvõimet, säilitades samas oma unikaalne, patenteeritud ning auhinnatud kuju.

  PERIFORM®+ UUED OMADUSED

  Puhtam
  Uus, üheosaline vorm tagab kergema puhastuse.

  Pikemad, integreeritud kaablid
  Külge monteeritud kaablid välistavad igasuguse niiskuse tekke. Kaabel nüüd 36cm pikk. Lisatud pikkus võimaldab varustuste ühenduskohti paigutada kaugemale võimalikest saastekohtadest

  Parandatud indikaatorifunktsioon
  Indikaatoriots on nüüd pikem, et tagada vaagnasisestele kudedele suurem liikumisvõimsus, parandades nii visuaalset biotagasisidet kui ka kasutajateadlikust.

  Periform®+ ühendus on samuti lihtsamaks kasutamiseks ning paremaks istuvuseks täielikult muudetud.

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted