fbpx

Ratastoolipadi Flo-tech Lite Visco

Tootekood: 40-FLVF

Hetke laoseis: 1 tk

240,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Madala profiiliga elastne Visco padi on tehtud väga tihedast, elastsest vahust, mis on temperatuuritundlik inimese keha suhtes ning seetõttu suudab võtta inimese keha kuju. See omadus aitab ennetada haavandite/ lamatiste teket ning samal ajal võimaldab klientidel tunda end äärmiselt mugavalt. See madala profiiliga padi sobib kasutamiseks nii tavalistel toolidel kui ka ratastoolil.

  • Visco Elastic vaht suurendab kontakti padja ja inimese vahel
  • Temperatuuritundlik vaht kujundab end inimese keha järgi, suurendades kontaktiala, pakkudes suurimat mugavust ning vähendades survet.
  • Kontuuritud alus kumeruse ja küljetugedega
  • Tagab suurema toe külgedele ning stabiilsuse vaagnaluule, mis aitavad parandada kasutaja kehahoiakut.
  • Katte pind on vedelike kindel – pind on elastne, kahesuunaline, vee- ja aurukindel. Katte omadusteks on libisemisvastane alus ja kaasaskandmiseks mõeldud sang

Saadaval on kolme vahutihedusega toodet – olemas kolmes erinevas tiheduses, et sobida erineva raskusega klientidele – pehme (sobib kuni 32 kg), keskmine (kuni 51 kg) ja püsiv (kuni 70 kg)

Kõrgus – 7,8 cm

Kaal – 1,26 kg

Maksimaalne kandevõime – 70 kg

Puhastamine – 80 kraadi juures

Kauplus Aadress Laojääk
Ratastoolipadi Flo-tech Lite Visco - 38x41 cm
Ratastoolipadi Flo-tech Lite Visco - 41x41 cm
Ratastoolipadi Flo-tech Lite Visco - 41x43 cm
Ratastoolipadi Flo-tech Lite Visco - 43x46 cm

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted