fbpx

SAFECARE, GRIPI kiirtest (A ja B) + COVID-19 – kolm vastust ühe testiga

Tootekood: 281-SAFECARE-GRIP

Hetke laoseis: 0 tk

5,59 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  COVID-19 ja A+B-gripi antigeeni kombineeritud kiirtest enesetestimiseks

  COVID-19 ja A+B-gripi antigeeni kombineeritud kiirtest on ühekordselt kasutatav testikomplekt, mis on mõeldud A- ja B-gripi viiruse antigeenide nukleokapsiidi valgu antigeeni ning COVID-19 antigeeni tuvastamiseks ninakaape materjalist. See test on mõeldud koduseks kasutamiseks ise võetavatest ninakaape proovidest 12-aastastel ja vanematel inimestel. Alla 12- ja üle 70-aastaste proovivõtmist peab jälgima ning juhendama nende hooldaja. Kui isik ei ole võimeline ise testi tegema, peab ta pöörduma kellegi poole abi saamiseks. Test on mõeldud sümptomitega isikutele seitsme päeva jooksul alates sümptomite tekkest või asümptomaatilistele isikutele, kellel on olnud kokkupuude positiivse diagnoosi saanud või nakkuskahtlaste isikutega. Positiivsed tulemused viitavad gripi ja SARS-CoV-2 olemasolule. Positiivse testitulemuse saanud inimene peab ennast isoleerima ja pöörduma oma perearsti poole. Positiivsed tulemused ei välista bakteriaalse nakkuse ega teiste viirusnakkuste olemasolu. Negatiivsed tulemused ei välista gripi ja SARS-CoV-2 nakkust. Need inimesed, kelle test on negatiivne, kuid kes endiselt tunnevad gripi- või COVIDI-laadseid sümptomeid, peavad pöörduma oma perearsti poole.

  Komplekt kuulub: testkassett, ekstraheerimiskatsuti koos puhvriga, steriilne vatipulk, jäätmekott, infoleht.

  TESTI TEGEMINE – ENNE TESTI TEGEMIST LUGEGE HOOLIKALT JUHENDIT.

  Avage komplekti karp. Kontrollige enne kasutamist komplekti osi. Valmistage ette tasane pind, nt laud. Veenduge, et see oleks puhas ja kuiv. Peske käed kasutades seepi ja vett või desinfitseerimisvahendit.

  •Eemaldage ekstraheerimiskatsutilt fooliumkate ja pange katsuti karbil olevasse auku.
  •Avage vatipulga pakend kleebitud otsast ja võtke vatipulk välja.
  •Lükake täiskasvanul vatipulga pehme ots vasakusse ninasõõrmesse umbes 2,5 cm sügavusele.
  Märkus. Lapsel ei pea vatipulka ninasõõrmesse tingimata 2,5 cm sügavusele lükkama. Seda peab proovi võttev inimene hoolikalt hindama ja kohandama.
  •Pühkige ringjate liigutustega ninasõõrme sisepinda vähemalt viis korda. Korrake vastavat tegevust ka teises ninasõõrmes ja veenduge, et saadud proovimaterjal oleks piisav.
  •Pange vatipulk ekstraheerimispuhvrit sisaldavasse katsutisse.
  •Keerutage vatipulka vähemalt 8–10 korda, vajutades samal ajal vatipulga otsa vastu katsuti põhja ja külgi.
  •Pigistage katsuti küljed kokku ja võtke vatipulk vastu katsuti külgi surudes välja, et eemaldada nii palju vedelikku kui võimalik.
  •Sulgege katsuti tihedalt korgiga ja pange katsuti tagasi karbil olevasse auku.
  •Avage suletud kotike ja võtke välja testkassett. Parimate tulemuste saavutamiseks tuleb test teha ühe tunni jooksul.
  •Hoidke katsutit proovisüvendi kohal tagurpidi püsti. Tilgutage õrnalt katsuti külgi, pigistades igasse proovisüvendisse kolm tilka proovimaterjali ja käivitage seejärel kell.
  •Oodake värviliste joonte ilmumist. Testi tulemusi võib hinnata 10–15 minuti möödudes, ÄRGE hinnake tulemusi pärast 20 minuti möödumist.
  Pärast testi tegemist pange kõik komplekti osad jäätmekotti. Visake jäätmekott ära kohalike nõuete järgi.

  NB! Tulemuste tõlgendamist vaadake juhendist

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted