fbpx

SmellWell lõhnapadjad

Tootekood: 22-1408N

Hetke laoseis: 2 tk

9,15 

2 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Smell Well lõhnapadjad sobivad kasutamiseks nii jalatsites, kottides kui spordivarustuses, imades niiskust, ennetades bakterite teket ja jättes värske lõhna. SmellWell’iga lõhnavad su jalatsid hästi ja nende eluiga on pikem.

Üks SmellWell-i põhikomponente on aktiivsüsinik, mida on kasutatud sadu aastaid looduslikul teel vee ning õhu puhastamiseks ning filtreerimiseks. SmellWell kasutab oma toodetes pambusest valmistatud aktiivsüsinikku, millel on piisavalt suur pindala, et efektiivselt imeda ja neutraliseerida niiskust ning halba lõhna. Lisaks aktiivsüsinikule kasutatakse SmellWelli toodetes ka erinevaid soolasid ning mineraale, milledel on hügroskoopsed omadused, aidates kaasa niiskuse eemaldamisele õhust.

Erinevad keemilised ühendid on suletud kotikesse, mis toimib kui membraan – kogu jalatsis olev niiskus saab imenduda antud kotikesse.

SmellWell-i disain võimaldab seda kasutada rohkemates kohtades, kui ainult jalanõudes. Kasutage seda toodete puhul, mida on keeruline pesumasinas pesta ning mis mõne aja pärast võivad halvasti lõhnama hakata. Kõige tavalisemad kasutuskohad on näiteks jalanõud, erinevad spordikotid, poksikindad, riidekapid jne.

  • 100% naturaalne.
  • 6 erinevat värvitooni.
  • Mõõdud: 10,9 x 10,9 x 3 cm
  • Eluiga: 6+ kuud
  • Pealismaterjal: Mikrofiiber kangas
  • Kaal: 0.113 kg
  • Pakis 2 tk

Värvivalik juhuslik!

Kauplus Aadress Laojääk
SmellWell lõhnapadjad
Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 2
Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, Tallinn 3
Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 3
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 3
Tartu Tervisekeskus Mõisavahe 34b//34c, Tartu 3
Valga haigla Peetri 2, Valga 1
Maardu Tervisemaja Kallasmaa 4/1, Maardu 1
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 4

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted