fbpx

Thuasne hüppeliigese ortoos Malleo Dynastab

Tootekood: 327-235003-

Hetke laoseis: 0 tk

55,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist
Korrigeeriv jalatugi Thuasne 2350 Malleo Dynastab on hüppeliigese lahas, mis võimaldab liigest stabiliseerida. Tootel on jäigad külgtoed hüppeliigese stabiilsuse tagamiseks, rihmad tugevduste toime optimeerimiseks ning kinnitused, mis võimaldavad lihtsalt ja kiiresti kinni nöörida. Toode on kaheosaline.

NÄIDUSTUSED:

  • hüppeliigese fikseerimine
  • hüppeliigese keskmine kuni raske nihestus
  • hüppeliigese kroonilise lõtvuse/ebastabiilsuse preventiivseks raviks
  • spordiga taasalustamisel
  • tendinopaatia ravi
  • kannakõõluse vigastuste konservatiivne ravi

SUURUSED:
Suurus 1: 19–22 cm
Suurus 2: 22–26 cm
Suurus 3: 26–30 cm

TOOTE SOBIATMINE:
1. Libistage ortoos jalalabale ja tõmmake ortoosi külgi koomale, kuid ärge pingutage liiga palju, et ei sulgeks vereringet.
2. Esimest korda ristake rihmad jalaseljal, siis ristake need teist korda sääre alaosa kõrgusel ning kinnitage takjakinnitused hüppeliigesetoe külgedele.

Juhul, kui teil tekib pahkluu piirkonnas ebamugavustunne, on võimalik muuta toestuse paigutust, nihutades pealistoestuse alaosas olevat kinnituskohta kõrgemale või madalamale.

HAIGEKASSA SOODUSTUS: Toodet on võimalik osta Haigekassa soodustusega!NB! Ortooside riikliku soodustusega soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. NB! 01.01.2022 võttis Haigekassa Sotsiaalkindlustusametilt üle erinevate meditsiiniseadmete rahastamise ja muutusid oluliselt mitmete abivahendite soodustusega saamise võimalused, loe lähemalt siit.

Kauplus Aadress Laojääk
Thuasne hüppeliigese ortoos Malleo Dynastab - Nr 1
Narva Kerese keskus P. Kerese 3, Narva 1
Thuasne hüppeliigese ortoos Malleo Dynastab - Nr 2
Thuasne hüppeliigese ortoos Malleo Dynastab - Nr 3

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted