fbpx

Ultraheliaparaat Sonicstim

Tootekood: 159-SONICSTIM

Tellitav

226,00 

Tellitav

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Sonicstim on kombineeritud ultraheli ja elektriravi teraapia seade. Ultraheli on mehhaaniline võngete kombinatsioon, mida toodetakse inimkõrvale kuuldavate helide sagedusest kõrgemal tasemel. Ultraheli kasuatatkse laialdaselt günekoloogias, gastroenteroloogias, kardioloogias. Ultraheli põhineborganismi saadetud ja sealt tagasipeegeldunud kõrgsageduslike mehhaaniliste võngete peegeldamisel ja ülekandel.Igal koel on oma akustilised omadused, mistõttu ultraheli, läbides anatoomilisi struktuure annab erinevaid bioloogilisi efekte. Termaalefekt on tuntud valuvaigistava toimega raviliigina ortopeedias, spordimeditsiinis ja anestesioloogias, samuti iluteenuste valdkonnas.

  Mitte-termaalsete efektide hulka kuuluvad mehhaaniline efekt , kavitatsiooni efekt ja põletikuvastane efekt. Mehhaanilise efekti puhul sunnivad ultraheli lained rakke suunduma madalama rõhuga tsoonidesse, seetõttu toimub rakkude rotatsioon väikestepööristena interstitsiaaruumi, biloogilise ja füsioloogilise efektina ilmneb see lümfisüsteemi ja mikrotsirkulatsiooni paranemisena. Fonoforeesi puhul viiakse medikamendid erinevatesse kudedesse ultrahelilainete toimel. Kavitatsiooni puhul tekib vedelikuvoolamisel voolu pidevuse katkestus ja vedelikku tekivad tühikud ehk kavernid. Ultraheli lainete võnked tekitavad vibratsiooni ja järjestikulisi intensiivseid mikro-massaaži liigutusi süvakudedes, mille tulemusel vallandub soojus. Ultraheli ravil on valu vaigistav, vere-ja lümfiringet parandav ning põletikku alandav toime.

  Sonicstim seadet võib kasutada kombineerituna ultraheli + elektroteraapia, eesmärgiga saavutada ühe seadmega kaks raviefekti.

  Vastunäidustatud
  Seadet ei saa kasutada südamestimulaatori olemasolul, epilepsia, raseduse puhul, kõrgenenud temperatuuri, südamehaiguste ning tromboflebiidi korral. puhul. Vigastuse korral konsulteerige eelnevalt oma arstiga, ärge kasutage seadet kehasse asetatud metallist proteesi või selle osade piirkonnas (min 10 cm metallosast). Kombineeritud teraapiavormi kasutamine on keelatud raskete kardiovaskulaarsete seisunditega, tuberkuloosiga, seljaaju haigustega, ajukasvajatega, neoplaasiaga, metallosi sisaldavate proteesidega, raske osteoporoosiga, arteriopaatiaga, veeni tromboosidega, raskekujuliste põletikuliste sündroomiga patsientidele ning alla 12-aastastele lastele.


  RENTIMINE

  Tervise Abi kauplustest on võimalik rentida ultraheliaparaate!

  Hinnakiri:

  Täishind Soodushind
  15,00€

  Täpsema info leiad siit.

  Kauplus Aadress Laojääk
  Ultraheliaparaat Sonicstim

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted