Kevad on käes ja see tähendab, et on aeg rohkem aega veeta väljas! Kui soovid pikemaid jalutuskäike nautida või lihtsalt loodust imetleda, kuid tunned muret liikumispiirangute pärast, siis meil on lahendus – liikumisabivahendite rent. Meie lai valik liikumisabivahendeid aitab sul tunda suuremat iseseisvust ja turvatunnet igapäevaelus. Olgu selleks rulaator, ratastool, kaldtee või invaroller, meil on midagi iga vajaduse jaoks.

Miks laenutada liikumisabivahend?

Rentimine on suurepärane valik, kui vajad abivahendit ajutiselt või soovid enne ostmist toodet proovida. See on eriti kasulik vigastustest taastumisel või ajutise liikumisabi vajaduse korral. Meie abivahendite rentimine on lihtne ja murevaba, hõlmates kõike alates trepironijatest kuni kaldteedeni, mis muudavad iga keskkonna ligipääsetavaks.

Valikud, mis teevad liikumise lihtsamaks

  • Rulaatorid ja käimislauad, käimisraamid: pakume erinevaid mudeleid, mis sobivad nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks. Suurte ratastega rulaatorid on ideaalsed väljas liikumiseks, pakkudes stabiilsust ja usaldusväärsust.
  • Ratastoolid: meie valikus on kerged manuaalsed ratastoolid ja elektrilised ratastoolid.
  • Invarollerid: Invaroller tagab suurema iseseisvuse ja mugavuse, võimaldades liikumispiirangutega inimestel vabalt ja turvaliselt liikuda nii siseruumides kui väljas.
  • Kaldteed ja trepironijad: Ideaalne lahendus treppidega kodudele või külastuskohtadele, tagades sujuva ja ohutu ligipääsu.

Eelised, mida ei saa eirata

Abivahendi laenutamine on kuluefektiivne ja paindlik. Meie põhjalik hooldus- ja puhastusprotsess tagab, et iga abivahend on enne kasutamist tipptasemel seisukorras. Kui sinu vajadused muutuvad, saad abivahendi lihtsalt ja ilma lisakuludeta vahetada.

Riiklik soodustus liikumisabivahendite rentimisel

Paljud inimesed ei tea, et liikumisabivahendite rentimisel on võimalik kasutada riiklikku soodustust (lisainfo leitav siin). See on eriti kasulik, kui vajad abivahendit ajutiselt, näiteks trauma järgselt, või soovid enne ostmist toodet proovida. Riiklik soodustus katab 40-90% abivahendi maksumusest, sõltuvalt abivahendi liigist, ja kehtib erinevatele sihtrühmadele, sealhulgas lastele, tööealistele ning vanaduspensioniealistele.

Soodustingimustel abivahendite üürimiseks on vajalik arstitõend ja isikut tõendav dokument. Sellisel viisil saad abivahendi üürida soodsamatel tingimustel. Lisaks saab üüritud abivahendi kiiresti ja mugavalt asendada, kui kasutaja seisund peaks muutuma.

Kuidas alustada?

Kas oled valmis nautima ilusat ilma ja suurendama oma iseseisvust liikumisel? Siis külasta meie kodulehte või helista meile, et leida parim lahendus just sinu vajadustele. Ükskõik, kas soovid nautida pargis jalutamist või vajad abivahendit erisündmuse jaoks, meie abivahendite valik aitab sul aktiivselt ja rõõmsalt päeva veeta.

Tule meile külla või võta ühendust, et saada rohkem teavet riikliku soodustusega rentimise võimaluste kohta. Aitame sul valida sobivaima abivahendi, et saaksid elu täisväärtuslikult nautida.