Alates meie asutamisest 2004. aastal on Tervise Abi OÜ olnud Eesti üks suurimaid tervisetoodete pakkujaid. Ühendades kaks võrratut aastakümmet pühendunud meeskonnaga, oleme järjepidevalt pakkunud laia valikut tervisetoodetelahendusi. Oma 20. juubelit tähistades mõtiskleme oma teekonna üle ja vaatame tulevikku.

Rikkalik tootede valik
Meie mitmekesine toodete ja teenuste valik ulatub asendamatutest liikumislahendustest (ratastoolid ja kõndimisabivahendid) kuni spetsiaalsete toodeteni (kuuldeaparaadid ja rinnaproteesid). Meie pühendumus terviklike terviselahenduste pakkumisele tagab, et leiame klientidele sobivad lahendused – lastest eakateni. Oleme kliendi jaoks olemas terve tema eluea!

Renditeenused
Lisaks müügile mõistame ka meie kogukonna erinevaid vajadusi, seega pakume eakatele ja lastele kohandatud laenutusvahendeid. Sellega tagame, et kvaliteetsed abivahendid on kättesaadavad sõltumata rahalistest võimalustest. Samuti on rentimine hea võimalus enne toodet testida, kas see sobib ja kas tasub seda osta pikaajaliseks kasutamiseks.

Uuenduslikud lahendused
Meie uuenduslikud lahendus on häiresüsteemid, mis on spetsiaalselt loodud dementsusega või üksi elavate eakate inimeste ohutuse ja iseseisvuse suurendamiseks. SOS-häirenupp ja Otiom süsteemid on loodud pakkuma meelerahu nii kasutajatele kui ka nende lähedastele, näidates meie pühendumust tehnoloogia võimendamisele paremate tervishoiutulemuste saavutamiseks.

Jaemüügivõrgu laiendamine
Meie jaoks on tähtis olla klientidele võimalikult lähedal ja selleks on meil 15 jaemüügikohta, mis hõlmavad 9 suuremat Eesti linna. Meie eesmärk on tulevikus veelgi kasvada, näiteks meie tooteid müüa apteekides üle Eesti. Pidev laienemine peegeldab meie pühendumust teha tervisetooted ja -teenused hõlpsasti kättesaadavaks rohkematele inimestele.

Strateegilised partnerlussuhted
Teeme tihedat koostööd Eesti Tervisekassa, Sotsiaalministeeriumi, apteekide, hooldekodude ja haiglatega üle Eesti. Need partnerlussuhted võimaldavad meil teha oma patsientidele erisoodustusi. Selle koostööga tagame, et meie kliendid saavad parimat võimalikku hoolt ja tuge.

Mugav ja kiire kättesaadavus
Meie koostöö WOLTi ja BOLTiga tagab kiire kohaletoimetamise, muutes juurdepääsetavuse enamaks kui lihtsalt lubaduseks. See partnerlus tagab, et meie kliendid saavad oma käsimüügi tervisetooted kiiresti ja tõhusalt kätte.

Vaadates tulevikku
Tervise Abi OÜ on enamat kui bränd – see on pühendumus hoida inimeste tervist. Olgu selleks eraklient või äriklient, toodete müük või rentimine, on meie eesmärgiks olla olemas meie klientidele ja hoida üheskoos eestlaste tervist.

Seda verstaposti tähistades täname südamest oma kliente, koostööpartnereid ja meeskonnaliikmeid, kes on olnud meie teekonna lahutamatuks osaks. Meie 20. juubeli puhul korraldame suure kampaania – ortoositurg. Valitud kauplustes saab soetada ortoose kuni -70% soodustusega. Lisaks tasub olla kursis Tervise Abi põnevate tegevuste ja tulevaste kampaaniatega, jälgides meie sotsiaalmeedia kanaleid!