fbpx

Automaatne ravimikarp helialarmiga

Tootekood: 347-000005

Hetke laoseis: 3 tk

120,00 

3 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Ravimikarpi on võimalik ka rentida. Lisainfo on leitav siin.

Automaatne ravimidosaator läbipaistva kaanega – nutikas ravimikarp, mis sobib ideaalselt koduseks kasutamiseks, et järgida raviplaani ja vältida üledoseerimist/topeltannustamist. Ajaliselt juhitav ravimite väljastamine ja meeldetuletamine 1 kuni 9 korda päevas ekraani ümber oleva ereda valgustuse ja helialarmiga. Ekraanil olev info väga lihtsasti loetav ja arusaadav, ekraani serval on 4 suurt nuppu mugavaks aja ja alarmi seadistamiseks.

Annustamisrõngad doseerimiseks 1 kuni 9 korda päevas, piisab maksimaalselt 28 päevaks kui on 1 annus päevas ja minimaalselt 3 päevaks kui on 9 annust päevas; eriti suur 28 lahtritega ravimikonteiner (igasse lahtrisse mahub kuni 35 tabletti). Ravimikonteiner on eemaldatav, lihtsamaks dosaatori puhastuseks.

Ravimidosaatoril on tugev korpus mis tagab ravimite turvalise hoidmise. Läbipaistev kaas ja patareipesa metallvõti kaitsevad juurdepääsu tabelettidele või pillide juhusliku segamise/väljavalgumise eest.
Toote kasutusjuhend on leitav siin.
Kauplus Aadress Laojääk
Automaatne ravimikarp helialarmiga

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted