fbpx

BORT Dorsaalne kämblaortoos

Tootekood: 78-102500

Hetke laoseis: 4 tk

32,00 

Tervisekassaga hind: 19.50 €

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Randmeortoosid toestavad vigastatud koestruktuure (liigesed, sidemed, kapslid, kõhred). Ortoos toestab sõrmi, kämmalt ja rannet. Haava immobilisatsioon on oluline haava paranemisele. Eriti haavadel, mis asetsevad liigeste lähedal. Kõiki või individuaalselt valitud sõrmi on võimalik fikseerida ja kasutada splindiga varase taastusravi eesmärgil . Eelvormitud ortoosil on kämblaliigese osa 70-80° kraadise nurga all ja randme painduvus 25°. Immobilisatsioon kaitstud asendis pinguldab kämblaliigese sidemeid vältides sellega kontraktuure.
SUURUSE VALIMINE
Valige suurus vastavalt mõõdutabelile

Suurus Käe pikkus
Nr 1 14-17 cm
Nr 2 17-22 cm

KASUTAMINE

Kättesaamisel on ortoos anatoomiliselt eelvormitud. Vajadusel vormige ortoosi spetsialisti või arsti juhendamisel! Enne ortoosi peale panekut avage takjaskinnitused, asetage splint käeseljale ning sulgege kinnitused randmel ja käel. Seejärel sulgege teised kinnitused. Viimasena kinnitage sõrmede rihm. Kui rihmad jäävad liiga pikad võib need ära lõigata. Integreeritud splinti on võimalik vajadusel kohandada ja eemaldada.
BORT dorsaalset käbmlaortoosi võib kohandada ainult spetsialist või arst!

NÄIDUSTUSED
Operatsiooni eelsed, posttraumaatilised või postoperatiivsed ärritused randmes. Kämbla ja sõrmelülide vigastused ja haigused, mis muudavad immobilisatsiooni hädavajalikuks (nt nakkused)
VASTUNÄIDUSTUSED Perifeersete arterite haigus, lümfi äravoolu häire ja ebaselge kudede turse, sensoorne kadu ja verevoolu häired vastavas kehaosas, naha ärritused vastavas kehaosas. Kõõluse kahjustused, survesündroom, põletused.

KOOSTIS
50% PUR vaht, 50% polüamiid

Kauplus Aadress Laojääk
BORT Dorsaalne kämblaortoos - Nr 1
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 1
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 1
BORT Dorsaalne kämblaortoos - Nr 2
Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, Tallinn 1
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 1

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted