fbpx

BORT ROM õla ja käevarre ortoos

Tootekood: 78-055500

Hetke laoseis: 0 tk

160,00 

Tervisekassaga hind: 16 €

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Erinevad küünarnuki kaebused võivad vajada ravimisel immobiliseerimist. BORT ROM õla ja käevarre ortoos võimaldab mugavat immobiliseerimist vastavalt vigastuse põhisele nurgale. Kohaldamisala hõlmab näiteks epikondüüli murdu, küünarnukki või proteesi implantatsiooni. BORT ROM õla ja käevarre ortoos tagab ka stabilisatsiooni ja kiirema tervenemisprotsessi pärast küünrarnuki sidemete operatsiooni või üleüldise küünarnuki ebastabiilsuse korral. Ortoosi on lihtne ja mugav kanda tänu kergele konstruktsioonile ja hingavale materjalile.

SUURUSE VALIMINE

Valige suurus vastavalt mõõdutabelile

Suurus  Käsivarre ümbermõõt
1 25 – 34 cm
2 34 – 43 cm

KASUTAMINE
Selleks, et ortoos korrektselt peale panna, peavad nii ülemised kui ka alumised käe kinnitused olema lahti. Sellest lähtuvalt saab panna paika optimaalse kohaldamise (lukk plastilisel osal on lahti). Need tegevused toimuvad koos patsiendiga. Seejärel pange plastikust lukud taas kinni. Järgmise sammu eesmärk on panna paika käepideme pikkus. Selleks avage plastilise toe all asuvad kruvid ning asetage käepideme peale nii, et küünarliiges oleks täpselt samal tasandil pöördliigesega. Enne, kui te ortoosi patsiendile peale panete, tuleb liikumisulatus paika panna. Selle reguleerimiseks avage tõstetud lukumehhanism ning lükake musta reguleeritavat osa liigese keskosa suunas. Seejärel saate reguleerida ortoosi soovitud nurga alla (flexion ja extension) Ortoosi peale pannes peab patsient haavatud käega võtma käepidemest kinni. Esialgu võtab patsient kinni ülemisest kätisest ning tõmbab selle ümber ülakäe, tagades mugava tunde kasutamisel. Mikro takjakinnis on mõeldud kätise fikseerimiseks. Seejärel tuleb teha sama alumise kätisega. Õlarihm võimaldab küünarliigese täielikku immobiliseerimist. See on kinnitatud ortoosi ülemise ja alumise osa külge rihm silmusega. Ortoosi kohaldamiseks tuleb rihm panna üle õla. Viimaks tuleb üle kontrollida, kas ortoos on patsiendile korrektselt peale pandud.

NÄIDUSTUSED
Trauma- või operatsioonijärgne piiratud liikumisulatusega küünarliigese mobilisatsioon ja proksimaalse radiaalse õlavarreliigese immobilisatsioon, näiteks konservatiivne/operatsioonijärgne ravi, radiaalne kodarluu pea murd, küünarnuki nihestus, distaalne õlavarreluu murd, proteesi implantatsioon.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfidrenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
50% polüamiid 30% polüetüleen 15% polüester 5% elastaan

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma ortoosi ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage ortoos või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused, võtke koheselt arstiga ühendust.

Kauplus Aadress Laojääk
BORT ROM õla ja käevarre ortoos - Parem, Nr 1
BORT ROM õla ja käevarre ortoos - Parem, Nr 2
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 1
BORT ROM õla ja käevarre ortoos - Vasak, Nr 1
BORT ROM õla ja käevarre ortoos - Vasak, Nr 2
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 1

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted