fbpx

BORT select AchilloStabil® Eco Hüppeliigese tugi

Tootekood: 78-054900

Hetke laoseis: 33 tk

50,00 

Tervisekassaga hind: 5 €

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

BORT AchilloStabil® Eco hüppeliigese ortoos toetab ja leevendab integreeritud padjakeste abil Achilleuse kõõlust. Kui te ortoosi jalga tõmbate, veenduge, et toetavad padjakesed oleksid Achilleuse kõõluse piirkonnas, jala mõlemal küljel. Lisaleevenduse pakkumiseks on pakendis kaasas silikoonist kannapehmendajad, mille saate jalanõu sisse panna. Kannapehmendajaid kasutage mõlemal jalal alati koos (ka vigastamata jalal), et vältida kõrguste erinevusi jalgadel.

NÄIDUSTUSED
Krooniline või traumajärgne ärritus või tundlikkus Achilleuse kõõluse piirkonnas, Haglundi sündroom, achillodüünia, operatsioonijärgne ärritus või valu Achilleuse kõõluse piirkonnas, näiteks kõõluse rebenduse või bursiidi korral.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite haigused (PAD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas.

KOOSTIS
65% polüamiid 28% elastodieen 7% viskoos

OLULINE TEADA
Toode on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Kui peate arsti soovitusel kandma tuge ka öösel, siis vältige vereringe takistamist. Kui tunnete tuimust, eemaldage tugi või laske see lõdvemaks. Kui teil esinevad jätkuvad kaebused või tunnete kaebuste halvenemist, konsulteerige arstiga. Ärge kasutage kreeme või muid salve toe kasutamise ajal, sest need võivad rikkuda toote materjali.

Suurus Pahkluu ümbermõõt Kehapool
S kuni 21 cm Parem/vasak
M 21 – 23 cm Parem/vasak
L 23 – 25 cm Parem/vasak
XL 25 – 27 cm Parem/vasak

HAIGEKASSA SOODUSTUS: Toodet on võimalik osta Haigekassa soodustusega!

NB! Ortooside riikliku soodustusega soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. NB! 01.01.2022 võttis Haigekassa Sotsiaalkindlustusametilt üle erinevate meditsiiniseadmete rahastamise ja muutusid oluliselt mitmete abivahendite soodustusega saamise võimalused, loe lähemalt siit.

Kauplus Aadress Laojääk
BORT select AchilloStabil® Eco Hüppeliigese tugi - L
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
Valga haigla Peetri 2, Valga 1
BORT select AchilloStabil® Eco Hüppeliigese tugi - M
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 1
Valga haigla Peetri 2, Valga 1
BORT select AchilloStabil® Eco Hüppeliigese tugi - S
Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 1
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
BORT select AchilloStabil® Eco Hüppeliigese tugi - XL
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 1
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 1

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted