fbpx

Bort sõrmelahas DigiSoft

Tootekood: 78-112770

Hetke laoseis: 0 tk

20,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Immobilisatsioon on alus traumade ja ülekoormuse ravimiseks, paranemisprotsess kiireneb oluliselt.

DigiSoft® käeortoos on tehtud eriti pehmest ja nahasõbralikust materjalist. Alumiiniumsplinti on võimalik painutada vastavalt individuaalsele vajadusele.

Kasutamine: Enne splindi sisestamist painutage seda vastavalt vajadusele. Avage kõik velkrokinnitused ja asetage sõrmed lahasele. Seejärel sulgege kinnitused nii, et näpud oleksid mugavalt toestatud. Sulgege kinnitus randmel ning ülejääv osa tõmmake ümber käe ja kinnitage.

Näidustused:

Peale traumat, postoperatiivne seisund, korrektsioon ja positsioneerimine.

Vastunäidustused:

Perifeersete arterite haigus, lümfi äravoolu häire ja ebaselge kudede turse, sensoorne kadu ja verevoolu häired vastavas kehaosas, naha ärritused vastavas kehaosas.

Koostis:

74% Polüamiid, 26% polüretaan

Olulised juhised:

Ei ole taaskasutatav – antud meditsiiniline seade on mõeldud ühele patsiendile kasutamiseks. Kui arst soovitab kanda öösel, vältige verevoolu takistamist. Tuimuse korral lõdvestage ortoosi, vajadusel eemaldage. Kui kaebused jätkuvad pidage nõu arstiga.

 

Suurus Käelaba pikkus
Lastel 11-14 cm
1 13-16 cm
2 16-19 cm
3 19-22 cm
Kauplus Aadress Laojääk
Bort sõrmelahas DigiSoft - Nr 1
Bort sõrmelahas DigiSoft - Nr 2
Bort sõrmelahas DigiSoft - Nr 3

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted