fbpx

BORT StabiloBasic seljatugi padjaga

Tootekood: 78-104690

Hetke laoseis: 9 tk

60,00 

Tervisekassaga hind: 6 €

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Seljatugi toetab kahjustada saanud koestruktuure. Toote kompressioon toetab sidemeid, seejuures leevendades survet selgrool. Padi pakub massaaži efekti, mis alandab paistetuse ohtu, aitab vähendada olemasolevaid paistetusi ning kiirendada ravimisprotsessi.

KASUTAMINE
Asetage seljatugi ümber vöö ning käerihmasid kasutades tõmmake rihmad kergelt pinguldades ühtlaselt üksteise peale. Veenduge, et ortoos oleks keskel ning alumine äär ulatuks eespool kubeme piirkonnani. See on oluline parima tulemuse saavutamiseks. Padjake kinnitatakse takjakinnisega seljatoe külge valitud seljatoe ossa. Veenduge, et padjakese laiem osa oleks suunatud ülespoole.

NÄIDUSTUSED
Valu nimmepiirkonnas, pidev valu alaseljas, osteokondroos, spondüloartroos, spondülolüüs ilma spondülolisteesita, kerge selja deformatsioon, dorsalgia.

VASTUNÄIDUSTUSED
Perifeersete arterite oklusiivsed haigused (PAOD), lümfi drenaaži häired ja ebaselged pehmete kudede paistetused kohaldatud toest eemal, tunnetuse kadumine, vereringe probleemid ning nahalööve ravitavas kehapiirkonnas. KOOSTIS 55% spandex, 45% polüamiid

OLULINE TEADA
Ei ole taaskasutatav – antud meditsiiniline seade on mõeldud ühele patsiendile kasutamiseks. Kui arst soovitab kanda öösel, vältige verevoolu takistamist. Tuimuse korral lõdvestage ortoosi, vajadusel eemaldage. Kui kaebused jätkuvad pidage nõu arstiga. Tuge kandes ärge kasutage kreeme või määrdeid, need võivad toodet rikkuda

Suurus  Vööümbermõõt
1 70 – 80 cm
2 80 – 90 cm
3 90 – 100 cm
4 100 – 110 cm
5 110 – 120 cm
6 120 – 130 cm
7 130 – 140 cm

HAIGEKASSA SOODUSTUS: Toodet on võimalik osta Haigekassa soodustusega!

NB! Ortooside riikliku soodustusega soetamise aluseks on meditsiiniseadme kaart, mida saavad välja kirjutada pere- ja eriarstid. NB! 01.01.2022 võttis Haigekassa Sotsiaalkindlustusametilt üle erinevate meditsiiniseadmete rahastamise ja muutusid oluliselt mitmete abivahendite soodustusega saamise võimalused, loe lähemalt siit.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted