fbpx

BT JOINT Randmeortoos

Tootekood: 265-BT-JOINT

Hetke laoseis: 2 tk

78,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Randmeortoosi kasutatakse juhul, kui on olnud randmevigastused, mis tekitavad valu, lonkamist ja liikumisraskusi. Sellega saab hästi kaitsta sidemeid ja kipsi, mida kasutatakse kirurgiliste haavade korral või lakkumisest tekkinud haavanditel. Lisaks annab see häid tulemusi operatsioonieelses hoolduses: akuutne või krooniline artriit (osteoartriit, osteokondroos jms) ja ligamentide vigastused ei ole enam probleemiks.

Ortoosi võib kasutada ka ilma splintideta, et leevendada artriiti ja artroosi. Seda tänu sellele, et ortoos annab kompressiooni, mis parandab vereringet vastavas kohas ja tõstab sellega temperatuuri ning vähendab valu, mida antud vaegused tekitavad.  Ortoosi jalale paigaldades ei ole oluline, et valged ääred oleksid teineteise vastas, kuna ortoos kinnitatakse siniste rihmade abil ja stabiilsus tagatakse splintidega, mis on ortoosi tagaküljel.

EELISED

Valides BT Joint randmetoe tagatakse maksimaalne stabilisatsioon vigastatud alale vähendades sellega ka turset. BT Joint parandab randmeosa lihasgruppide vahelist tasakaalu arendades sellega motoorset funktsiooni ja kiirendades paranemist.

OMADUSED

  • Ortoosi võib kasutada operatsiooni eelselt ja järgselt.
  • Hingav materjal.
  • Suurepärane vastupidavus.
  • Käsitsi pestav.

SOOVITUSED KASUTAMISEKS

Liikumise piiramise ajaks on soovitatav koera pikemaks ajaks üksi mitte jätta, et tal ei oleks võimalik ortoosi eemaldada või seda kahjustada.

Alati eemaldage jäigad splindid enne ortoosi pesemist.

SUURUSED

Suurus  Kaal
XS  4 – 8 kg
S 8 – 25 kg
M 25 – 35 kg
L 35 – 50 kg
XL üle 50 kg

Kõiki suuruseid on võimalik tellida! Võta meiega ühendust!

Kauplus Aadress Laojääk
BT JOINT Randmeortoos - XL
BT JOINT Randmeortoos - M
BT JOINT Randmeortoos - S
BT JOINT Randmeortoos - L

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted