fbpx

BT PULL Ortoos neuroloogiliste haiguste jaoks

Tootekood: 265-BT-PULL

Hetke laoseis: 1 tk

144,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Ortoos neuroloogiliste haiguste jaoks nagu jäsemete paralüüs koos varbalülide hüperfleksiooniga, mis mõjutab istmikunärvi, ühispindluunärvi, õlapõimikut või kodarluunärvi.

Ortoosi võib kasutada neuroloogiliste haiguste korral, mis tekitavad tugevaid propriotseptiivseid defitsiite, mis tähendab, et koer ei  ole võimeline tunnetama oma käpa asendit maapinnal ja seetõttu seisab ta käpa tagumisel osal (dorsifleksioon). BT Pull ortoosi kasutatakse ka kahjustatud istmikunärvi korral, tagamaks et neuroloogiline probleem ei vii ortopeedilise probleemini, mis võib tekkida jala painutajakõõluste lühenemisest.

EELISED

Ortoosi võib kasutada selleks, et: ennetada valet kaalujaotust jäsemetele; tagada õige ja järjepidev propriotseptiivsete närvide stimulatsioon ka kõndides; tagada pidev varvaste venitus ja seeläbi ka varvaste painutajakõõluste venitus, tagades sellega, et nad ei lühene.

OMADUSED

  • Hingav materjal.
  • Käsitsi pestav.
  • Suurepärane vastupidavus.
  • Pakendis on kaasas tugevdatud materjal, mida saab kasutada tõsise varbaliigeste hüperfleksiooni korral, tagades nende täielikuma liikuvuse ja kasutamaks eriti suurte koerte korral. Tugevduse võib vajadusel eemaldada.

SOOVITUSED KASUTAMISEKS

Liikumise piiramise ajaks on soovitatav koera pikemaks ajaks üksi mitte jätta, et tal ei oleks võimalik ortoosi eemaldada või seda kahjustada.

Ortoosi ülemises osas oleva sõlme võib lahti teha, et vähendada pinget, kohandamaks koera varbaliigeste liikuvust.

SUURUSED

Saadaval viies suuruses

Suurus  Kaal
XXS 2 – 4 kg
XS 5 – 10 kg
S 10 – 20 kg
M 20 – 40 kg
L kuni 40 kg

 


Kõiki suuruseid on võimalik tellida! Võta meiega ühendust!

Kauplus Aadress Laojääk
BT PULL Ortoos neuroloogiliste haiguste jaoks - L
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 1
BT PULL Ortoos neuroloogiliste haiguste jaoks - M

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted