fbpx

Chemipharm Sterisept 1L

Tootekood: 172-140001

Hetke laoseis: 0 tk

23,39 

Chemisept spray 1000 ml

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist
  Instrumentide puhastus ja desinfektsioon

  Aldehüüdivaba kõrgastme meditsiiniinstrumentide puhastus- ja desinfektsioonivahend.

   

  • Fenooli-, aldehüüdi- ja fosfaadivaba
  • Lai mikrobioloogilise toime spekter
  • Sobiv erinevate pinnamaterjalidega
  • Hea puhastustoime

  Sterisept  on vahend termostabiilsete- ja labiilsete meditsiiniinstrumentide desinfektsiooniks ja desinfitseerivaks eelpesuks. Toode  omab samaaegselt nii pesevat kui ka desinfitseerivat toimet, mis teeb selle sobivaks kirurgiliste ja hambaraviinstrumentide ning jäikade endoskoopide eeltöötluseks ning vähemkriitiliste meditsiiniseadmete lõplikuks desinfektsiooniks. Toode on ette nähtud professionaalseks kasutamiseks!

  Sterisept on laia bakteritsiidse (k.a MRSA, VRE), mükobakteritsiidse k.a Mycobacterium avium ja Mycobacterium terrae), fungitsiidse ja pärmseentevastane toimega. Toode omab toimet samuti viiruste (k.a HBV, HIV, HCV, Vaccinia ja Rota) ja spooride (k.a Clostridium difficile) suhtes.

  Tänu spetsiaalsetele toime- ja pindaktiivsetele ainetele on toode materjalisõbralik ja omab samas head pesutoimet. Sterisept eemaldab efektiivselt meditsiiniinstrumentidelt verd, proteiine, sekreete ja rasva. Lühike toimeaeg ja madal kasutuskontsentratsioon tagavad toote säästliku kasutamise.

  Kasutamine: Sterisepti kasutatakse haiglates, laboratooriumites, hambaravikliinikutes ja teistes tervishoiuasutustes. Toodet kasutatakse manuaalseks desinfektsiooniks, termostabiilsete- ja labiilsete meditsiiniinstrumentide ning laboriseadmete desinfektsiooniks ja desinfitseerivaks eelpesuks mh jäigad endoskoobid, bronhoskoobid, larüngoskoobid, biopsia instrumendid, intubatisoonitorud, neerukausid, voodinõud, pintsetid, käärid, laboriinstrumendid, stomatoloogilised instrumendid, abiseadmed jne.

  Kauplus Aadress Laojääk
  Chemipharm Sterisept 1L

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted