fbpx

Chemisept MED 500ml

Tootekood: 272-196.0000500A41A0

Hetke laoseis: 0 tk

8,14 

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  CHEMISEPT MED on alkoholi baasil käte antiseptikum kasutamiseks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks.

  CHEMISEPT MED on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja, MRSA) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Noro, Rota).
  CHEMISEPT MED sisaldab pehmendavaid ja niisutavaid komponente, mis aitavad kiiresti taastada naha loomuliku mikrofloora, kaitsekihi ja niiskustasakaalu.

  Toode on värvi- ja lõhnaainevaba.
  Dermatoloogiliselt testitud.

  KASUTAMINE

  Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes meditsiiniasutustes, operat- sioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabinettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.
  •Hügieeniline käte antiseptika:
  Kätele kanda 3 ml CHEMISEPT MED ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.
  •Kirurgiline käte antiseptika:
  CHEMISEPT MED hõõruda kätesse 2 korda 3 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud). Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töödelda nii käelabad kui küünarvarred.

  Toode vastab EN 1500, EN 12791, EN 13624, EN 13727, EN 14348 ja EN 14476 nõuetele.

  ETTEVAATUSABINÕUD:
  Käitlemisel täita ohutusnõudeid!
  Sisaldab biotsiidi!
  Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga!
  Vahend on väga tuleohtlik. Hoida eemale süttimisallikast – Mitte suitsetada!
  Hoida lastele kättesaamatus kohas.
  Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest.
  SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida hästi ventileeritavaskohas. Hoida mahuti tihedalt suletuna.

  Kauplus Aadress Laojääk
  Chemisept MED 500ml

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted