fbpx

Fluorecare RAS-CoV-2,A/B gripp, RSV antigeeni kombineeritus testikompl.

Tootekood: 281-MF-71-1

Hetke laoseis: 8 tk

5,59 

8 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Fluorecare SARS-CoV-2, A/B-gripi ja RSV antigeeni kombineeritud testikomplekt on kasutatav uue koroonaviiruse (SARS-CoV-2 antigeen), A-gripiviiruse, B-gripiviiruse antigeeni ja/või RSV antigeeni samaaegseks kvalitatiivseks avastamiseks ja eristamiseks.
Seda saab kasutada abivahendina SARS-CoV-2 põhjustatud koroonaviiruse nakkushaiguse (COVID-19) diagnoosimiseks sümptomitega patsientidel 7 päeva jooksul pärast haiguse algust. Seda saab kasutada ka A/B- või RSV-viiruse põhjustatud haiguste diagnoosimisel. Ainult in vitro diagnostiliseks kasutamiseks.
Iseseisvaks testimiseks.
Testikomplekti tuleb hoida 2-30 °C juures kuivas kohas ja kaitsta valguse eest. Testikaart peab kuni kasutamiseni jääma suletud pakendisse. Kui testikaardi pakend on avatud, tuleb test teha 1 tunni jooksul.

Testikomplekt sisaldab:
1. Testikaart
2. Proovikatsuti proovilahus
3. Steriilsed nina vatipulgad
4. Proovikatsuti

KUIDAS TESTI KASUTADA?

1. Keerake proovikatsuti kork maha ja eemaldage sisemine sinine kork. Sinise korgi eesmärk on vältida toote lekkimist transportimise ajal. Sinine kork tuleb enne kasutamist eemaldada! Sisestage proovikatsuti komplekti auku või kasutage muid esemeid, mis hoiavad proovikatsutit paigal.

2. Rebige fooliumkott lahti, võtke testikaart välja ja kasutage seda võimalikult kiiresti 1 tunni jooksul.

3. Proovi kogumine(Nina vatipulga kogumise meetod):
a. Võtke pakendist ettevaatlikult välja steriilne nina vatipulk (vältige vatipulga otsa puudutamist). Sisestage nina vatipulk vasakusse ninasõõrmesse 2,5 cm sügavusele ninasõõrme servast.
b. Pöörake vatipulka ninasõõrme seinal (limaskestal) 5 korda, et tagada piisav proovivõtmine.
c. Korrake protsessi teise ninasõõrme peal sama vatipulgaga.

4. Asetage vatipulk proovikatsutisse, seejärel murdke vatipulk sõlme juures ja jätke alumine pool proovikatsutisse. Sulgege kork.

5. Pigistage vatipulka 10 korda proovikatsutis. Seejärel oodake proovi reaktsiooni 1 minut. Keerake korgi ülaosas olev otsik lahti. Kui korgi ülaosas olevat otsikut ei ole lahti keeratud ja kui proovikatsuti sees olevat sinist korki ei eemaldata, ei ole võimalik vedelikku tilgutada!

Iga testikaardi proovi jaoks on vaja 2 tilka (umbes 60 μl) töödeldud proovilahust. COVID-19, A/B-gripi või RSV märkide all oleva “S”-ga tähistatud süvendid on proovisüvendid. Võite lisada tilgad korraga kolme proovisüvendisse, et tuvastada 3 erinevat tüüpi antigeeni. Võite lisada ka ainult ühte proovisüvendisse, et tuvastada ühte tüüpi antigeen. Igasse proovisüvendisse võib lisada ainult 2 tilka töödeldud proovilahust!
Liiga palju või liiga vähe töödeldud proovilahust võib põhjustada kehtetu testi tulemuse!
Pärast proovi lisamist pannakse kork, korgi ülemine ots ja sinine kork tagasi proovikatsutisse ja neid käsitletakse kui saasteaineid.

6. Testitulemuste vaatlemiseks hoitakse testikaarti 15 minutit toatemperatuuril, kuid vaatlustulemused üle 20 minuti on kehtetud. Kui te loete testi tulemusi pärast 20 minutit, võivad testi tulemused olla valed või kehtetud. Ootamise ajal ei tohi te testikaarti puudutada ega testikaarti töölaualt tõsta.

KUIDAS LUGEDA TULEMUSI?

1. Positiivne COVID-19 antigeeni või RSV suhtes: kaks lillat värvi triipu, nii tuvastustriip (triip T) kui ka kvaliteedikontrolli triip (triip C).
MÄRKUS: Ei ole oluline, kas triip (T) on heledam või tumedam kui teine; tulemus on “positiivne”.

2. Positiivne A/B gripiviiruse suhtes: Kui triip A ja kvaliteedikontrolli triip (triip C) on ilmnenud, tähendab see A-gripi positiivset tulemust. Kui triip B ja kvaliteedikontrolli triip (triip C) on ilmnenud, tähendab see B-gripi positiivset tulemust. Triip A, triip B ja kvaliteedikontrolli triip (triip C) näitavad, et nii A-gripp kui ka B-gripi on positiivse tulemusega.

MÄRKUS: Ei ole oluline, kas triip A või triip B on heledam või tumedam kui teised kaks, tulemus on “Positiivne”.

3. Negatiivne: Lilla triip, ilmub ainult kvaliteedikontrolli triip (triip C).

4. Kehtetu: Kui kvaliteedikontrolli triibu (triip C) tulemust ei ilmu, tähendab see, et test on kehtetu. Proovide võtmine tuleb uuesti teha uute testikomplektidega.

Kauplus Aadress Laojääk
Fluorecare RAS-CoV-2,A/B gripp, RSV antigeeni kombineeritus testikompl.
Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 14
Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, Tallinn 8
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 15
Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 16
Narva Kerese keskus P. Kerese 3, Narva 6
Rakvere Põhjakeskus Haljala tee 4, Tõrremäe küla, Rakvere vald 8
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 6
Tartu Tervisekeskus Mõisavahe 34b//34c, Tartu 7
Valga haigla Peetri 2, Valga 4
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 11

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted