fbpx

HALEY’S JOY raami kiik-iste

Tootekood: 22990

Tellitav

0,00 

Tellitav

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Reagan’s Ride on pehme kiik-iste, mis pakub ümbritsevat survet paremaks stimulatsiooniks. Kiik on valmistatud mikrofiibrist kangast, mis loob kiikujale maksimaalse mugavuse. Seda saab hõlpsasti kohapeal puhastada. Välispind on valmistatud ülitugevast kangast. Kaasasolev padi on kaetud tõmblukuga mikrofiiberkangast ümbrisega.

  Raami, kiikesid ja matti müüakse eraldi. Padja saab puhastamiseks korpusest eemaldada. Kiigel on 20cm (8″) reguleerimise koguulatus – üles ja alla. Reguleerimine on sõltumatu eestpoolt tahapoole, võimaldades kiigel veidi tahapoole kallutada (soovi korral). Kiik riputatakse kergesti puhastatavate vinüülkattega kettidega. Seda kiike saab kasutada Haley’s Joy Frame 1 (ROMPA kood 22666) lineaarsetel vedrustuspunktidel ja pöörleva ühepunktilise valikuga. Saab kasutada koos Reagani sõidu kandekotiga (ROMPA kood 22994) – ostetakse eraldi, nagu ka kiigeraami suurus 1.

   

  Iste põhja mõõdud on 30,5×30,5cm; ava ülevalt on 25cm; istme pikkus alt üles on 57cm. Kaasaskantav, praktiline ja ideaalne tegevusterapeudile liikvel olles. Modulaarne, paljude lisa tarvikutega.

  Raami pehme kiik-iste seadistatakse ja võetakse lahti vaid mõne minutiga. Tööriistu pole vaja.

  Kergekaaluline, kuid vastupidav. Vahtpolüsterdatud ülitugevate alumiiniumist püsttaladega. Funktsionaalne ja ohutu

  1- ja 2-punktilise vedrustuse vaheldumisi aktiveerimine.

  Suurepärane terapeutidele koolides, haiglates, kliinikutes ja kodudes

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted