fbpx

Jääotsik ühe teravikuga

Tootekood: 161-37810

Hetke laoseis: 54 tk

8,00 

54 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Universaalse suurusega jääotsik ühe teravikuga sobib nii karkudele kui keppidele. Aitab vältida jää peal libisemist.

Tootetutvustus, otstarve

Ettenähtud kasutamiseks jalutuskeppide ja karkudega libedal maapinnal (lumi, jää). Sobib jalutuskepile (kargule) diameetriga 17-22 mm, inimese kaal ei tohi ületada 100 kg. Kepi kummiotsiku kontaktpind peaks olema 30-45 mm. Kinnitatakse kahe kruviga piisavale kõrgusele jalutuskepile nii, et siseruumides on võimalik lihtsa vajutusega tõsta teravik ülesse ohutusse asendisse.

 

Kasutamisjuhised

Paigaldamine: Keerake lahti 2 kruvi, võtke maha kinnitusplaat ja paigutage seadeldis selliselt, et kummiots oleks surutud vastu hammasplaati. Seejärel kinnitage 2 kruvi ja kinnitusplaadi abil seadeldis jalutuskepil (kargul) niimoodi, et ülespoole pööratud hammasplaat oleks ohutu jalale. Vajutades mõlemalt poolt plastmassist käepidemele, saate pöörata hammasplaadi üles ja kasutada jalutuskeppi (karku) ilma jääotsikuta. Üks kuu peale kasutamise algust on vaja kontrollida kruvide kinnitust. Kummiotsiku ja hammasplaadi vahel peab vahemaa olema mitte rohkem kui 1 mm.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted