fbpx

Kid-Man Nitriilkindad, 100tk

Tootekood: 268-NIGL

Hetke laoseis: 3 tk

8,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

KIRJELDUS

Mittesteriilsed, elastsed, venivad ja vastupidavad puudrivabad nitriiliga kindad, millel on tekstuurne pind ja hea tundlikkus.

Kõrgetasemeline kaitse paljude keemiliste ja nakkusetekitajate eest.

Nitriil Meditsiinilised kindad vastavad kahe uue määruse Meditsiiniseadmed (2017/745 EL) ja Isikukaitsevahendid (2016/425 EL) spetsifikatsioonidele. Need kõrgetasemelised isikukaitsevahendite kindad kuuluvad kategooriasse CAT III. Nad pakuvad head kaitset mikroorganismide ja eriti viiruste eest. Lisaks on kindad testitud ja vastavad standarditele EN455, EN374, EN420. Lõpuks on neid kindaid testitud vastavalt Ameerika standardile ASTM D6978, et uurida tsütostaatikumide läbitungimist ja need pakuvad väga kõrget kaitsetaset kõigile tsütostaatikumide molekulidega kokkupuutuvatele meeskondadele.

Kindad on kohandatud kasutamiseks erinevates kohtades, sealhulgas meditsiiniasutustes. Dosaatorikarbis 100 kinnast. Nitriilkindad on saadaval 4 suuruses: S, M, L, XL.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted