fbpx

Lamatistevastane madrats Visko-2

Tootekood: 268-VISKO-2

Hetke laoseis: 6 tk

265,00 

6 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist
VISKO-2 madrats on mõeldud kasutamiseks patsientidel, kellel on mõõdukas risk lamatiste tekkimiseks. Struktuur on kahekihiline. Alumine kiht on valmistatud vastupidavastja tihedast vahtmaterjalist, mis tagab stabiilsuse. Pealmine kiht on valmistatud mäluvahust, mis suurepäraselt kohandub kasutaja kehale ja jagab raskuse võrdselt. Mäluvahust pealispind on lõigatud ruutudeks, mis tagab vaba õhuliikuvuse ja väldib naha hõõrdumist ning vähendab survet. Vahtmaterjal on kaitstud tänu lukkudele kergesti eemaldatava kattega. Lukk on peidetud, mis ei lase niiskusel sisse imbuda.
Tänu spetsiaalsele meditsiinilisele hügieenilisele materjalile on kate veekindel, kuid samal ajal õhku läbilaskev. Materjal ei lase bakteritel levida, tulekindel.
Kuna madrats on mõeldud kasutamiseks tervishoiu asutustes, siis võib katet desinfitseerida, pesta kuni 95°C juures või autoklaavis 120°C juures.
Võib masinas kuivatada kuni 70°C juures.
Maksimaalne koormus, kg 200
Kaal, kg 13
Üldine kõrgus, cm 15
Üldine laius, cm 90
Üldine pikkus, cm 200

ISO kood 04.33.06.01
Soodustus 90%, piirhinnast 190,00 EUR

SOODUSTINGUMUSED
Soodustingimustel saab tooteid osta või rentida Tervise Abi kauplustes


Maksa kauba eest intressivabalt osamaksetega ning kasuta Indivy Slice 3 maksmisvõimalust! Loe lähemalt siit

slice

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted