fbpx

Platvorm kiik

Tootekood: 135-21549

Tellitav

698,00 

Tellitav

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Pakub palju multisensoorseid võimalusi koos täiendavate stabiliseerivate funktsioonidega: rippuv ketas, mis hoiab kiige ühtlaselt liikumas, ja vaipkattega platvorm klientide paigal hoidmiseks. Ühe vedrustuspunktiga, mis võimaldab lapsel liikuda erinevatel liikumistasanditel, mis suurendab vestibulaarset sisendit ja väljakutset. Sellel vastupidaval kiigel on tugev Baltic Birch puidust alus, millel on ohutuse tagamiseks sile serv, ja pehme eemaldatav vaibapadi. Ohutusklõps kaasas.

  Kandevõime: 360 kg

  Sensoorne integratsioon on teraapia, mida peaksid läbi viima sobivalt koolitatud ja kvalifitseeritud inimesed. Need kiiged on mõeldud kontrollitud liikumiseks – need ei ole mänguasjad.

  “Platvormkiik“ on oluline kiik, kuna see võimaldab lapsel töötada erinevates asendites, näiteks istudes, kõhuli või selili asendites. Kiigel on köied, millest laps saab toe saamiseks kinni hoida ja nii saab julgustada last ise kiike kiigutama ja liiguta.

  Kauplus Aadress Laojääk
  Platvorm kiik

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted