Protac SenSit® – pallidega sensoorse stimulatsiooni tool.

Tootekood: smpl

Hetke laoseis: 0 tk

0,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Protac SenSit® on sensoorse stimulatsiooni tool, mis sobib lastele ja täiskasvanutele ning mille tagaküljel ja istme pealmises kihis on 5 cm läbimõõduga pallid. Pallide sujuv liikumine toolis ja süvasurve stimuleerivad puute- ja süvatundlikkust. Nende meelte stimuleerimine parandab kehatunnetust  ning annab kogu kehale turva- ja heaolutunde.

Tooli põhi on täidetud graanulitega. Optimaalse istumismugavuse tagamiseks saab enne istumist moodustada istme seljatoele süvendi. Tooli tiivad on samuti täidetud pallidega ja neid saab kasutada istuja stabiliseerimiseks ja individuaalsete eelistustega kohandamiseks nii istumisasendi kui ka sensoorse stimulatsiooni osas.

Mõnele kasutajale meeldib olla tihedalt kõigi nelja tiivaga ümbritsetud tugeva sensoorse stimulatsiooni saamiseks, et tekiks turvatunne ja suureneks mugavustunne. Teised inimesed eelistavad kasutada ainult mõnda tiibadest või kasutada neid toestuseks.

Istme seljatoel on inkontinentsi kate, nii et uriinilekke korral saab tooli  kanga hõlpsalt istmelt lahti võtta ja ära pesta. Tooli on võimalik osadena lahti võtta, kui soovitakse kogu katet pesta.

Standardtool sobib kuni 180 cm pikkusele inimesele. Üle 180 cm pikkustele inimestele on soovitatav Protac SenSit® kõrge seljaga mudel.

Saadaval palju erinevaid värvitoone (kollane, meresinine, roheline, hall, punane, valge, must) ja erinevaid lisasid – näiteks lisatool jalgadele.

Protac SenSit® ja Protac SenSit® Straight on patenteeritud.

 

KÜSI PAKKUMIST!

 

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted