fbpx

Qmed akupunktuuri komplekt

Tootekood: 54-DRQN3A0NAXSET

Hetke laoseis: 24 tk

39,65 

24 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Akupunktuuri massaažimatt. Stimuleerib akupunktuuri punkte kehal, parandab vereringet ja seedimist. Vähendab stressi ja väsimustunnet. Sobib kasutamiseks selja- ja kaelavalu puhul, lihaspinge ja krampidega, nõrga vereringega, unetusega, peavalude ja stressiga.

Akupunktuuri tähendus

Akupunktuur ning teised teraapiad, kus vajutatakse erinevaid punkte kehal, põhinevad füüsilisel energial ja elujõul. Selle teooria tuum on, et “chee” (hiina keeles), saab läbi kehakanalite voolata kogu kehas. Kui “chee” on blokeeritud, võivad esile tulla haigused ja erinevad vaevused. Sellest hoolimata saab seda energiat vabastada ning aidata tal taas kehas voolata. Selleks tuleb kehal õigeid punkte vajutada, mida nimetatakse akupunktuuri punktideks. Akupunktuuripunkte stimuleerides võib mõjutada meie organeid ja kehaosasid ning taastada seeläbi hea tervis.

Kanalid on vere liikumisel väga olulised, säilitades inimese keha normaalsed funktsioonid. Kanalite ebaõige töö õttu võivad tekkida erinevad haigused ja vaevused.

Kasu masseeriva akupunktuurmati kasutamisest:
Hiljuti lõppenud uuring kinnitas, et kõndimine munakivi meenutaval pinnal vähendas märgatavalt vererõhku ja parandas tasakaalu ning füüsilist võimekust. Võrreldes tavapärase kõndimisega parandas kõndimine käesoleval kivist pinda meenutaval matil uuringus osalejate tasakaalu, liikuvust ja vähendas vererõhku. Mati masseeriv toime stimuleerib jalatalla refleksiivset piirkonda, edendab ainevahetust ja vereringet, aitab üle saada väsimustundest, leevendab närvivalu ja lihasväsimust, parandab verevarustust, annab energiat, tasakaalustab soolte tegevust ja tugevdab immuunsüsteemi.

Massaažimatti on lihtne kasutada, kus iganes te seda soovite (siseruumides või välitingimustes).

Matil on 220 masseerimispunkti ning padjal 60.

 • Komplektis matt ja padi
 • Mati mõõtmed: 64 x 40 cm
 • Pakendatud mugavasse kotti

Kes võivad masseerivast akupunktuuri matist kasu saada?

 1. Lapsed. Paljudel eelkooliealistel ja algklassides käivatel lastel on probleeme lampjalgsusega. Käesolev akupunktuuri matt imiteerib looduskeskkonda justkui kõnnitaks kividel, käbidel, võrsetel. See põhjustab jalalihaste tahtmatuid liigutusi, mis tugevdavad talla rist- ja pikivõlve. Kokkuvõttes parandab see laste jalgade tervist. Masseeriv matt on üks osa võimlemisest. Lastel on soovituslik matti kasutada mängu käigus mõned minutid päevas.
 2. Kesk- ja vanemaealised. Keskealised ja vanemad inimesed on vastuvõtlikud paljudele akuutstele ja kroonilistele haigustele. Akupunktuuri matt parandab inimese teise südame ehk jalgade mikrovereringet, mõjub positiivselt närvisüsteemile ja seeläbi parandab ka tuju. Seega võib öelda, et matt on hea kõikide haiguste leevendamiseks. Mõned näited – nepropaatia, neerude halb töö, kõhukinnisus, diabeet, menopausi sümptomid, menstruatsioon, kõrge vererõhk, südame rütmihäired, südame-veresoonkonna haigused, arterioskleroos, astma, kopsupuhitus, trahheiit, kaelalülide vaevused, kõhukaebused jne.
 3. Istuva elustiiliga inimesed (töö, õppimine) Inimesed, kes tööl või koolis on sunnitud pikka aega ühe koha peal istuma, saavad massaažimati kasutamisest samuti kasu. Ühes poosis pikalt istumine muudab inimesed kergesti ärrituvaks, nõrgendab mälu, muudab neurasteetiliseks, kutsub esile kõhukaebusi- ja haigusi, soodustab artriiti, rasvumist, ülitundlikkust, isutust jne ning vähendab organismi vastupidavust nimetatud haiguste suhtes. Masseerivat jalamatti kasutades on võimalik haigussümptomeid leevendada või sootuks kaotada. Positiivne efekt avaldub süstemaatilisel pikaajalisel kasutamisel.

Tähelepanu!

 • Käesolev matt ei sobi neile, kellel on veritsus nt. hemoptüüs (veriröga), hematemees (veriokse), veri väljaheites; seedekulgla, emaka jm veritsus.
 • Ei sobi naistele, kel on parasjagu menstruatsioon või rasedus.
 • Ei sobi patsientidele, kellel on tuberkuloos, müokardiinfarkt, neeru- või südamepuudulikkus.
 • Ärge kasutage matti tunnetushäirete, villide ja haavandite korral.
 • Ärge kasutage matti naha perforatsioonide ja tunnetushäirete korral.
 • Massaaž ei tohiks kesta kauem kui 1 tund päevas.
 • Teiste raskete haiguste kohta küsige nõu oma arstilt.
Kauplus Aadress Laojääk
Qmed akupunktuuri komplekt
Lasnamäe Tervisemaja Linnamäe tee 3, Tallinn 3
Magdaleena haigla Pärnu mnt 104, Tallinn 1
Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 2
Narva Kerese keskus P. Kerese 3, Narva 1
Tartu Ülikooli kliinikum Puusepa 2, Tartu 1
Tartu Tervisekeskus Mõisavahe 34b//34c, Tartu 1
Maardu Tervisemaja Kallasmaa 4/1, Maardu 2
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 2

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted