Ratastoolipadi Flo-tech Contour

Tootekood: 40-FCB14X15

Hetke laoseis: 1 tk

260,00 

1 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Invacare’i Flo-tech Contouri padja pind on jaotatud kontuuritud sektsioonideks. Unikaalne disain parandab kehahoiakut, suurendab toepinda ning hajutab efektiivselt keharaskuse spetsiifilistelt kehaosadelt. Parema kehahoiu ning keharaskuse jaotamise kombinatsioon on ideaalne lamatiste ennetaja. Seda rasket patja võivad kasutada ka rasked patsiendid ning need, kel on „suur risk“ haavandite/ lamatiste tekkimiseks. (Waterlow score- kuni 15)

Vormitud vahust padi

Kuna Invacare’i Flo-tech padi on vormitud, võimaldab see tal võtta kolme dimensioonilise kuju, mida tavapadjad aga ei suuda. Vormitud padjad on vastupidavad ning pikendavad toote eluiga.

Kontuuritud istumispind pakub täiendatud stabiilsust ja kehahoiu tuge; padja pind vähendab ka diagonaal- ja hõõrdumisjõude.

Veekindel kate – pind on kahes suunas elastne, vee- ja aurukindel. Lisaomadustena on kattel libisemisvastane põhi ning toote kaasaskandmiseks mõeldud sang.

Saadaval erinevates mõõtudes

Kõrgus 10,3 cm

Kaal 1,38 kg

Mõõdud: 36×38 cm

Maksimaalne kandvõime 191 kg

Puhastamine 80 kraadi juures

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted