fbpx

Tallatugi pedag Worker

Tootekood: 72-18698

Hetke laoseis: 13 tk

12,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Mis on parem valutavatest jalgadest tööl või matkamisel? Ikka terved ja mittevalutavad kogu aja vältel! pedag Worker tallatoed sobivad suurepäraselt saabastesse ning robustsetesse tööjalatsitesse. Tallatugede pealiskiht on valmistatud eriti vastupidavast materjalist. Aktiivsüsi latekspadjakese sees imab enda sisse ebameeldiva lõhna ning pakub seega optimaalset jalgade hügieeni.

Anatoomiliselt valmistatud tugi toestab jalgade piki- ja ristivõlvi, mis muudavad tallatoed jalgadele väga suureks leevenduseks. Kahetsooniline pehmendus leevendab kandadele langevat koormust ning pehmendab päkapiirkonda. Täiendav kannapehmendus toimib põrutusvastaselt ning leevendab kandadele, liigestele, puusadele ning seljale langevat koormust.

Pikivõlvitugi ennetab jalgade väsimust, metatarsaalpadi päkapiirkonnas ennetab lampjalgsust ning võib leevendada ka olemasolevaid vaevusi.

  • pakub jalavõlvidele leevendust
  • pehmendab kanda ning päkapiirkonda
  • efektiivne ebameeldivate lõhnade vastu

Vegan!

Valmistatud Saksamaal

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted