fbpx

Vibro nurgaga pallimeri

Tootekood: 135-18549

Tellitav

2788,80 

Tellitav

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  See pehme mängukoht pakub multisensoorset kogemust, pakkudes muusika kaudu saadavat emotsiooni, vibratsioone ja kuulmisstiimuleid, samal ajal kui pehmed pallid muudavad õrnalt värvi, pakkudes visuaalset rõõmu.

  Seda saab interaktiivselt kasutada mitmel loomingulisel viisil, näiteks peidetud objektide “leidmiseks”, julgustades jõudma, haarama ja probleeme lahendama.

  See võib leevendada ülitundlikkust, pakkudes ohutut sensoorset sisendit vibratsioonide ja pallide kaudu, aidates kogu keha propriotseptiivset tagasisidet sensoorsetele otsivatele inimestele ja turvalist keskkonda, kus inimesed saavad vajuda, rullida ja sukelduda või mida kasutatakse passiivselt lõõgastava ja rahustava kohana.

  Minimaalse ruumi maksimaalne kasutamine muudab selle ideaalselt sobivaks ka koduseks kasutamiseks.

  Pange tähele:

  • Vajalik 3 kasti palle (tootekood 14346). Pallid tellida eraldi!
  • Interjöör on valge, kui ei ole märgitud teisiti.
  • Palun täpsustage tellimisel välisilme värvivalik.
  • Kasutage kvaliteetset muusikasüsteemi, millel on vähemalt 50w kanali kohta. Teise võimalusena võib ROMPA® tarnida CD-stereomuusikasüsteemi (tootekood 21986).
  • Seinad on 15cm paksused ja sisaldavad puitu. Mõõdud: 145 x 145 x 72.5cmH
  Kauplus Aadress Laojääk
  Vibro nurgaga pallimeri

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted