Kvaliteetne ning tuntud dermakosmeetika bränd jõudis ka lõpuks Eestisse. Pharmaceris apteegikosmeetikat valmistatakse Dr Irena Erise Teadus- ja Uurimiskeskuses (Centre for Science and Research). Pharmacerise toodete tõhusus põhineb tugeval alusel, mis hõlmab ekspertide meeskonda – dermatoloogide, allergoloogide, apteekrite, bioloogide ja molekulaarbioloogide laialdasi teadmisi paljudes teadusvaldkondades. Samuti on ekspertidel 30. aastane töökogemus.

Ohutu valik!

Nad pakuvad tooteid, mis vastavad ka kõige kõrgematele dermakosmeetika standarditele. Kõik brändi tooted on dermatoloogiliselt testitud ja mitmed ka kliiniliselt testitud sõltumatute uurimisinstituutide ja haiglate poolt. Samuti on Poolast pärit kosmeetikatooted pälvinud mitmeid mainekaid auhindu ja tunnustusi nii kodumaal kui ka välisturgudel.

Nende Poolas asuv uuringute keskus on ainus kodumaal ja üks väheseid kogu maailmas, mis viib läbi in vitro ja ex vivo uuringuid. See tähendab, et analüüsides kasutatakse lisaks muudele asjakohastele materjalidele veel spetsiaalselt testimiseks kasvatatud inimeste naharakke.

Pharmacerise kaubamärgi kosmeetikat ega selle koostisosi ei ole kunagi testitud loomadel. Bränd ei poolda loomkatseid ja oma põhimõtete eest seismiseks peavad ka nende toorainete varustajad deklareerima, et materjali ei ole loomadel testitud.

Tervise Abi pakub 10 erinevat Pharmacerise sarja, millest igaüks keskendub spetsiaalsetele probleemidele ning vajadustele.

E sari – kuiv, väga kuiv ja atoopiline nahk
Mõeldud igapäevaseks hoolduseks kuivale, väga kuivale, dehüdreeritud ja tundlikule nahale, mis on aldis ketendusele, sügelusele ja ärritusele, samuti atoopilise dermatiidiga nahale. Tooted toidavad ja niisutavad intensiivselt nahka ja muudavad selle taas naha pehmeks ja elastseks. Need tagavad naha tõhusa kaitse igas vanuses ja terve naha mugavuse.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/e-sari-kuiv-vaga-kuiv-ja-atoopiline-nahk/

A sari – allergiline ja tundlik nahk
Selle sarja toodete koostisosad stimuleerivad nahka kaitsva füsioloogilise mikrofloora kasvu, et vähendada naha tundlikkust. Need hoiavad aktiivselt ära ülitundlikkusega seotud nahaärritust, punetust, sügelust ja põletust.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/a-sari-allergiline-ja-tundlik-nahk/

N sari – laienenud kapillaarid
Antud dermakosmeetika sari loodi laienenud ja katkiste veresoontega punetava naha, millel on kalduvus erüteemile ja nahaalustele petehhiatele, igapäevaseks hoolduseks. Toodete koostiosad tugevdavad ning ahendavad veresoonte seinu, vähendades nii tõhusalt olemasolevat punetust ja ennetades püsivat erüteemi. Samuti kaitseb N sari nahka keskkonna agressorite eest, vähendades nõnda kalduvust erüteemi ja uute petehhiate tekkeks.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/n-sari-laienenud-kapillaarid/

T sari – aknele kalduv nahk
T sari pakub aknest kahjustatud nahale ohutut hooldust ja niisutust. Akne on tõsine põletikuline nahahaigus, mida iseloomustavad põletikulised reaktsioonid ning komedoonide, paapulite, pustulite ja mädaga täidetud tsüstide esinemine, mis võivad põhjustada armistumist. Sarja toodete aktiivsed koostisosad normaliseerivad rasunäärmete talitlust ning omavad antibakteriaalseid omadusi, et vältida ja minimeerida akne puhkemist.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/t-sari-aknele-kalduv-nahk/

R sari – roosateaga nahk
Soovitatakse roosateast kahjustatud nahale, millel on kalduvus punetuse, korduva ja püsiva erüteemi, paapulite ja pustulite tekkeks. Sari vastab erinevate nahatüüpide vajadustele, rahustades ja tõrjudes põletikku ning parandades naha seisundit ja välimust.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/r-sari-roseaatsea/

P sari – psoriaasiga nahk
Sarja soovitatakse psoriaasist mõjutatud keha, peanaha ja näo hooldamiseks nii ägenemiste kui ka haiguse remissiooniperioodide ajal. Psoriaas on üks levinumaid kroonilisi nahahaigusi, mis võib esineda igas vanuses inimestel. Pharmaceris P dermakosmeetika pakub nahale optimaalset hooldust, et vältida põletike teket. Tooted põhinevad kahvatul ihtioolil, millel on antibakteriaalsed ja seenevastased omadused.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/p-sari-psoriaas/

H sari – tooted juustele ja peanahale
Sari tegeleb erinevate juuste ja peanaha probleemidega. Kõik antud sarja šampoonid ja palsamid tugevdavad juuste struktuuri, parandavad nende välimust ning ahendavad samal ajal konkreetset probleemi, mille jaoks need on loodud. Sarjast võib leida kliiniliselt testitud spetsiaalseid kõõmavastaseid tooteid, mis võitlevad nii rasuse kui ka kuiva kõõma vastu ning samuti mitmeid juuste väljalangemist ennetavaid tooteid. Need šampoonid ja palsamid on õrnad, ohutud ja peanahale sarnase pH-ga.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/h-sari-juustele-ja-peanahale/

M sari – lapseootel emale
Pharmaceris M on kosmeetikatoodete sari, mis on mõeldud rasedate ja imetavate emade nahahooldusvajadustele. Tooted tugevdavad ja kaitsevad nõrgenenud nahastruktuuri, parandades selle elastsust ja vastupidavust venitustele. Samuti tagavad need korraliku hügieeni ja säilitavad intiimpiirkonna loomuliku pH. Tooted sisaldavad olulisi koostisosi nagu: foolhape, millel on tugevad regenereerivad omadused; E-vitamiin, mis takistab enneaegset vananemist; ning diosmiin ja hesperidiin, mis tugevdavad veresooni.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/m-sari-lapseootel-emale/

F sari – jumestuskreemid
F sari koosneb uuenduslikest vedelatest jumestuskreemidest, mis vastavad probleemsete nahatüüpide vajadustele. Need sisaldavad uusima põlvkonna tehnoloogiaid ja olenevalt naha tüübist tagavad naha ebatäiuslikkuse pikaajalise katmise, läikima kalduvale nahale mati viimistluse või kuivusele kalduva naha pikaajalise niisutuse. Need on rikastatud SPF-filtritega, et pakkuda igapäevast kaitset UVA/UVB-kiirguse kahjulike mõjude eest.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/f-sari-jumestuskreemid/

S sari – SPF ja päikesetooted
Selleks, et nautida päikese eeliseid ja samas mitte ohustada naha tervist, kasuta UV-filtritega preparaate. Pharmaceris S on terviklik dermokosmeetikatoodete sari, mis on mõeldud kogu perele. Pharmaceris S-st leiate ka spetsiaalseid kreeme, mis on loodud aknele kalduva, kuperoosa ja tundliku naha erivajadustele. Pharmaceris S preparaate iseloomustab kõrge SPF kaitse ja uuenduslikud mugavad pealekandmisvormid, mis aitavad kaitsta nahka suvel igasugustes tingimustes.

https://terviseabi.ee/tootekategooria/ilutooted/apteegikosmeetika/s-sari-paikesetooted/

Vaata kõiki Pharmacerise tooteid siit