fbpx

Abilar 10% 20g haavasalv kuusevaiguga

Tootekood: 279-8001

Hetke laoseis: 6 tk

10,17 

6 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Tootetutvustus, otstarve
Abilar® 10% vaigusalvil on teaduslikult tõestatud antimikroobne, põletikuvastane ja epiteelkoe uuenemist soodustav toime. Vaigusalvi mõju põhineb Soome kuusevaigu (Picea abies) komponentide bioloogilisel koostisel. See on mõeldud kasutamiseks nii kodus kui ka professionaalselt.
Vaigusalvi kasutatakse kriimustuste, marrastuste, nahapragude ja nahalõhede (suunurgad, näpuotsad, kannad), põletuste, põletikuliste haavade (lamatised, jala- ja diabeetilised haavandid), paronühhia, putukahammustuste korral. Vaigusalv vähendab nahaärritust, sügelust ja kiirendab naha paranemist.
Sobib professionaalseks kasutamiseks nakatunud ja nakatumata, ägedate ja krooniliste haavade puhul, lamatiste, diabeetiliste haavade, jalahaavandite, keeruliste kirurgiliste haavade tüsistuste ja avatud abstsesside paikseks raviks.

Kasutamisjuhised
Enne salvi pealekandmist tuleb kahjustunud nahapiirkond puhastada, pesta ja kuivatada. Koduhoolduse korral kantakse salv õhukese kihina otse haavale, nahalõhele, põletusele või marrastusele ja kaetakse tavalise plaastri või marliga. Abilar® 10% vaigusalvi kasutatakse 1-2 korda päevas, kuni nahakahjustus paraneb.
Krooniliste, raskesti paranevate haavade korral kantakse vaigusalv haavale ja kaetakse see tavalise marli või sidemega. Kuiva haava korral on soovitatav korrapärane sidumine, haavavedeliku eritumise korral on soovitatav kasutada imavat sidet. Salvi vahetatakse vastavalt haava tüübi tavalisele intervallile. Kui haav sisaldab õõnsusi, siis võib salviga katta esmalt haavasideme, mida kasutatakse haavaõõnes. Salvi abil immutatud marli tuleb vahetada iga päev või igal teisel päeval. Salvi ei ole soovitatav kanda limaskestadele, silmadele või suule. Krooniliste, raskesti paranevate haavade korral järgige arsti või õe juhiseid.

Kauplus Aadress Laojääk
Abilar 10% 20g haavasalv kuusevaiguga

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted