fbpx

BT HOCK Kannaliigeseortoos

Tootekood: 265-BT-HOCK

Hetke laoseis: 4 tk

86,00 

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Kannaliigeseortoos

Valu, nõrkus ja neuromuskulaarsed raskused ei ole enam probleemiks: BT Hock ortoosi kasutatakse siis, kui on kahjustatud kannaliigese piirkond. Ortoosil on kolm taskut, kuhu on võimalik sisestada jäikasid lateraalseid splinte ja kohandatavat splinti ette. Seda kasutatakse valu, nõrkuse ja liikumisraskuste korral.

Ortoosi on võimalik kasutada ka ilma splintideta artriidi ja artroosi korral. Seda sellepärast, et see annab liigesele kompressiooni ja see omakorda parandab verevarustust ning tõstab temperatuuri, vähendades sellega valu.

Ette käivat splinti soovitatakse kasutada sellistes olukordades, kui on vaja kannaliigese liikuvus täielikult blokeerida (näiteks peale operatsiooni või neuroloogiliste probleemide korral). Seda kasutatakse ka kaitsmise eesmärgil, selle alla saab panna kipsi või haavasideme kirurgiliste operatsioonide või lamatiste korral. Ideaalne kasutamiseks peale operatsiooni.

EELISED

Stabiliseeriv ja koormust vähendav efekt: nii aitab BT Hock ortoos tagada kiirema paranemise ilma uusi vigastusi tekitamata. Ortoosi kandmine parandab sidemete tööd ja vähendab valu. Vähendatud koormus võtab raskuse vigastatud jalalt, aidates sellega vähendada ebamugavustunnet ja mõnel juhul ka turset. Ja seda kõike ilma, et peaks koeral keelama tema tavapäraseid liigutusi, tagades lihastes ideaalse painduvuse ja koormamata liigeseid. Jäigad splindid on disainitud operatsioonist taastumise ajaks blokeerima koera jäset kannakõrguselt.

OMADUSED

  • Hingav materjal
  • Suurepärane vastupidavus
  • Ortoosi on võimalik kasutada enne ja peale operatsiooni
  • Ortoosiga on kaasas kaks jäika splinti ja üks kohandatav splint
  • Splinte on võimalik eemaldada
  • Eesmine splint on kohandatav

SOOVITUSED KASUTAMISEKS

Liikumise piiramise ajaks on soovitatav koera pikemaks ajaks üksi mitte jätta, et tal ei oleks võimalik ortoosi eemaldada või seda kahjustada.

Hoiatus: Splindid, mis käivad naha vastu, võivad tekitada ärritust, kui koer mängib või jookseb. Soovitame kasutada villa splindi ja naha vahel.

Enne jäikade splintide kasutamist konsulteerige veterinaariga

Enne pesemist eemaldage splindid.

SUURUSED

Suurus  Kaal
XXS* 2 – 5 kg
XS 5 – 8 kg
S 8 – 25 kg
M 25 – 35 kg
L 35 – 50 kg
XL üle 50 kg
  • XXS on soovitatav Chihuahuale ja koertele kaaluga 2-5kg

Kõiki suuruseid on võimalik tellida! Võta meiega ühendust!

Kauplus Aadress Laojääk
BT HOCK Kannaliigeseortoos - XL
BT HOCK Kannaliigeseortoos - M
BT HOCK Kannaliigeseortoos - XS
BT HOCK Kannaliigeseortoos - L
Rocca Al Mare kaubanduskeskus Paldiski mnt 102, Tallinn 1
BT HOCK Kannaliigeseortoos - S

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted