fbpx

Kost lugemisprillid RG-296

Tootekood: 356-RG-296

Hetke laoseis: 0 tk

8,00 

PS: toode on saadaval AINULT Tartu Eedeni keskuse Tervise Abi kaupluses, aadressil Kalda tee 1c, Tartu.

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Kost RG-296 lugemisprillid on disainitud, et pakkuda abi ja stiili neile, kes vajavad nägemise korrigeerimist lähedale vaatamisel. Lugemisprillid aitavad kompenseerida presbüoopiat, mis on vanusega seotud nägemisnõrkus, kus silmade võime fokusseerida lähedale asuvaid objekte väheneb. Lugemisprillide kasutamine parandab nägemist lähedale vaatamisel, muutes teksti lugemise, arvuti või muude lähedal asuvate objektide vaatamise selgemaks ja vähem koormavaks silmadele.

  Nende prillide raamid on soliidselt tumedad, pakkudes diskreetset ja ajatu välimust, mis sobib nii ametlikuks kui ka vabamaks kandmiseks. Raamide tumedad toonid on kergesti sobitatavad erinevate riietuste ja sündmustega, pakkudes samas klassikalist elegantsi. See muudab prillid mitte ainult vajalikuks abivahendiks lugemise ja keskendumise jaoks, vaid ka moeaksessuaariks, mis toetab kasutaja isiklikku stiili.

  Prillidega kaasas olev TASUTA kott pakub mugavat ja turvalist võimalust prillide hoiustamiseks, kaitstes neid kriimustuste ja kahjustuste eest. Prillide kerge kaal tagab mugavuse ka pikemaajalisel kandmisel.

  Kaal: 45g

  Kauplus Aadress Laojääk
  Kost lugemisprillid RG-296
  Tartu Eedeni keskus Kalda tee 1c, Tartu 29

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted