fbpx

Kost lugemisprillid RG-317

Tootekood: 356-RG-314

Hetke laoseis: 0 tk

10,00 

PS: toode on saadaval AINULT Lasnamäe Tervisemaja Tervise Abi kaupluses, aadressil Linnamäe tee 3, Tallinn.

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Kost RG-317 lugemisprillid on mõeldud inimestele, kellel on nõrgenenud nägemine lähedale vaadates. Need prillid on klassikalise moeka välimusega. Muster on mitmekülgne ning sobib erinevate riietuste ja sündmustega. Prillid on saadaval leopardi mustriga, läbipaistevate valgena, ühtlase mustana, erka punasena ja värske rohelisena.

  Lugemisprillid on eriti kasulikud neile, kellel on raskusi nägemisega lähitöö tegemisel, olgu see siis lugemine, arvuti kasutamine või muude lähedal asuvate objektide vaatamine. Prillide kerge kaal võimaldab neid kanda pikemat aega ilma ebamugavustundeta.

  Raamid on kujundatud laia ja tugeva siluetiga, pakkudes kaasaegset lähenemist klassikalistele lugemisprillidele. Need prillid sobivad ideaalselt neile, kes otsivad funktsionaalseid prille, mis teevad julge stiilistseleti.

  Prillidega kaasas olev TASUTA kott pakub mugavat ja turvalist võimalust prillide hoiustamiseks, kaitstes neid kriimustuste ja kahjustuste eest. Prillide kerge kaal tagab mugavuse ka pikemaajalisel kandmisel.

  Kaal: 45g

  Kauplus Aadress Laojääk
  Kost lugemisprillid RG-317
  Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 25

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted