fbpx

Kost lugemisprillid RG-309

Tootekood: 356-RG-309

Hetke laoseis: 0 tk

10,00 

PS: toode on saadaval AINULT Magistrali keskuse Tervise Abi kaupluses, Sõpruse pst 201/203, 0.korrusel.

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Kost RG-309 lugemisprillid pakuvad olulist nägemise korrigeerimist, eriti lähedale vaatamisel. Nende selgelt piiritletud raamid rõhutavad kasutaja näojooni ja aitavad keskenduda lähedal asuvatele objektidele, sealhulgas tekstidele või detailidele.

  Lugemisprillid on eriti kasulikud neile, kellel on raskusi nägemisega lähitöö tegemisel, olgu see siis lugemine, arvuti kasutamine või muude lähedal asuvate objektide vaatamine. Kost RG-309 prillide õhukeste raamide konstruktsioon tagab kerge kandmiskogemuse, mis võimaldab neid kanda pikemat aega ilma ebamugavustundeta.

  Kost RG-309 lugemisprillid aitavad parandada kasutaja nägemist ja elukvaliteeti. Nende prillide kasutamine võimaldab keskenduda olulistele ülesannetele ilma nägemisprobleemideta, tehes neist ideaalse valiku igapäevaseks kasutamiseks nii tööl kui ka vabal ajal.

  Prillidega kaasas olev TASUTA kott pakub mugavat ja turvalist võimalust prillide hoiustamiseks, kaitstes neid kriimustuste ja kahjustuste eest. Prillide kerge kaal tagab mugavuse ka pikemaajalisel kandmisel.

  Kaal: 45g

  Kauplus Aadress Laojääk
  Kost lugemisprillid RG-309
  Magistrali keskus Sõpruse pst 201/203, Tallinn 16

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted