fbpx

Kost lugemisprillid RG-294

Tootekood: 356-RG-294

Hetke laoseis: 0 tk

8,00 

PS: toode on saadaval AINULT Pelgulinna Tervise Abi kaupluses, aadressill Ädala 11, Tallinn

Laost otsas

  Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

  Kost RG-294 lugemisprillid pakuvad suurepärast nägemise korrigeerimist ja mugavust neile, kes vajavad abi lähedale vaatamisel. Nende prillide kitsad ja sportlikud musta värvi raamid loovad kaasaegse ja dünaamilise välimuse, samal ajal kui kummist disainielemendid lisavad prillidele iseloomu ja mugavust.

  Mugavusele on suurt rõhku pööratud mitmel viisil. Esiteks on raamide kõrvale toetuvale osale lisatud punane kummist disainielement, mis suurendab mugavust kandmisel, tagades parema stabiilsuse ja sobivuse. Lisaks sellele on ka nina padjad valmistatud kummist, mis suurendab veelgi mugavustunde ja vähendab survepunkte näo peal.

  Kost RG-294 lugemisprillid on kasulikud mitmel viisil. Need aitavad kompenseerida presbüoopiat ja parandavad nägemist lähedale vaadates, muutes teksti lugemise, arvuti kasutamise või muude lähedal asuvate objektide vaatamise selgemaks ja vähem koormavaks silmadele. Lisaks sellele aitab nende prillide mugav disain ja kummist disainielemendid tagada, et need oleksid mugavad kanda pikema aja jooksul, ilma et tekiks ebamugavustunnet või survepunkte.

  Prillide kerge disain tagab mugavuse ka pikaajalisel kandmisel, võimaldades kasutajal nautida selget nägemist ilma ebamugavustundeta. Lisaks sellele kaasneb prillidega mugav ja stiilne kott, mis tagab nende turvalise hoiustamise ja kaitse kriimustuste eest.

  Valikus on punase, musta, halli, rohelise või neoonkollase kummist osaga prillid.

  Prillidega tuleb kaasa TASUTA kott prillide turvaliseks hoiustamiseks.

  Kaal: 45g

  Kauplus Aadress Laojääk
  Kost lugemisprillid RG-294

  Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

  Seotud tooted