fbpx

Select punktuurpall

Tootekood: 23-2453-80

Hetke laoseis: 144 tk

-18% Soodus

9,00  11,00 

Sobib kasutamiseks kõikjal ja igal pool. Väike ja käepärane, kuid suurepärase mõjuga.

144 laos

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Igaühel meist võiks olemas olla väike Selecti punktuuri-pall.

Palli saab kasutada kahte moodi – sellele vajutades, tehes samaaegselt ringjaid liigutusi või lihtsalt tugevalt vastu probleeme valmistavaid kohti surudes. Viimane võib küll natuke haiget teha, aga mõne minuti möödudes valu taandub ja võib hakata tegema väikseid ringjaid liigutusi ümber valuliku koha. Pall pehmendab ja masseerib pinges ning valusaid lihaseid, suurendades vere ringvoolu. Hea on kasutada palli pärast treeningut, et ennetada lihasvalu.

Olles pidevalt sundasendis, kas arvuti taga, köögis või aias toimetades ning sportides on punktuur-pall kindlasti tänuväärne abiline.

Kui lihased on kord juba hellad võtab nende taastumine palju aega. Seda väikest palli on lihtne kaasa võtta ka reisile. Ta on kindlasti abiks väsinud jalgade või õlgade pingete leevendamisel. See pall saadab korda väikeseid imesid üle kogu Teie keha – see on nagu omaksite isiklikku massööri. Näiteks, kui Teil on pidevalt külmad jalad, siis rullige jalgu pallil ja tunnete soojust levivat jalgades.

  • Pehmendab ja masseerib pinges ja valusaid lihaseid
  • Parandab vereringet
  • Lihasvalu ennetamiseks kasutada pärast treeninguid
  • Ideaalne inimestele, kes on pidevalt sundasendis (arvutiga töötamine, köögis töötamine, sportimine jne)
  • Toode on patenteeritud! Sellel on 1cm vahed ning ei sisalda ftalaati!

Palliga tehtavad harjutused leiad siit.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted