Randmeortoos Neo-G

Tootekood: 85-09-116-0431

Hetke laoseis: 0 tk

25,00 

Laost otsas

Lisa soovikorvi Eemalda soovikorvist

Neo G randmetuge saab kasutada reguleeritava kokkusurumise ja toe rakendamiseks randme ümber. See võib aidata randme või pöidla liigeste või kõõluste ülekasutamisest põhjustatud valu leevendada. Randmetugi aitab koormuse korral, mis on põhjustatud korduvatest randmeliigutustest, näiteks tööalastest ja sporditegevustest.

  • Aitab leevendada käte, venituste ja randme ebastabiilsuse sümptomeid
  • Aitab toetada vigastatud või nõrka artriitilist rannet töö- ja spordivigastuste ajal
  • Kuumterapeutiline neopreen aitab lihaseid ja liigeseid soojendada
  • Toode on universaalse suurusega, pakub reguleeritavat tuge, sobib vasakule või paremale randmele

Vastupidav, kuumterapeutiline neopreen aitab pakkuda lihastele ja liigestele soojust ja tuge, et aidata nõrku, vigastatud või artriidiga randmeid.

Pealepanek

How To Apply - 882 Wrist Support

Materjal: neopreen, elastaan, polüester, polüamiid

Pesu ja hooldamine: Pesta ainult külmalt ja kuivatada tasapinnal. Ärge kasutage kangast pehmendajat, ärge kuivatage trummelkuivatis, ärge pleegitage, ärge triikige. Hoida jahedas ja kuivas kohas

Tähelepanu: Esitatud näidustused ei pruugi teie seisundile sobida, enne kasutamist pöörduge alati arsti poole. Võtke alati nõu kasutamise kestuse kohta / Veenduge, et toode ei oleks ebamugavalt pingeline ja verevool ei oleks piiratud. Vältige pikaajalist kandmist (nt magamise ajal) / kasutage ainult puhtale, tervele nahale. Ärge kasutage, kui teil on teadaolev allergia mõne nimetatud materjali suhtes / Ärge kasutage, kui kahjustatud piirkonnale on pandud linimente, salve, geeli, kreeme või muid aineid / toodet tuleb kasutada vastavalt joonisele / kui tekib lööve , valu on pikenenud või seisund halveneb, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole.

Tervise Abi OÜ e-poest ostetud kaubad saab klient 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest soovi korral tagastada kasutades taganemisõigust. Tagastamiseks loe lisainfot siit.

Seotud tooted